nisan annelerı buraya

hosgeldin kibelacim nasil gidiyo okul ne zaman izin alicaan zor olmuyormu bu halde calismak canim ya

zor oluyor ondan aksam nete bakamıyorum canımm...

ıkı haftada calısacagım 30 haftadayımm

sen nasılsın sekerın nasıl yaa..sorun yok dımıı

Oy oy 32 haftalikken birakacaksin demek.Allah kolayk versin canim.

Benim sekerim sonunda duzene girdi.Doguma kadar boyle diyetle devam.Dogumdan sonrada biticek insallah.

Canim listeye bak baska arkadaslarda var 14 nisanda dogum yapicak olan.Birde hangi dogumu yapicaginida yaz listeye ekliyim senide birde ismi hazirsa isminide yaz canim..

Daha önce bir kalp ameliyatı geçirmiştim bu açıdan sezeryan olmamı istiyor doktorum ama keşke normal doğum yapa bilseydim diyorum.
Bebeğin ismi ise Taylan olucak.

maşallahh canım
peki şimdiki kilosuyla,doğum kilosunu tahmin edebiliyolar mı acaba

Benimki 30 haftalıkken 1563 gram dı 33 haftalıkken doktora gidicem bakalım ne çıkıcak ama ben netten baktığımda bebeğimin şimdiki kilosuna göre tahmin ede biliyorum tarihinde doğarsa Kaç kilo doğa bileceğini.Bebeğimin kilosunu doktor çok iyi buluyor ben hamile kaldığımda 43 kiloydum şu an 58 kiloyum yani kendimle kıyasladığımda daha iyi ancak eğer bebeğinin kilosu biraz düşük olan arkadaşalar varsa hiç üzülmesinler önemli olan onun hareketleri çok sağlıklı bir bebek illede kilolu olamak zorunda değil iki arkadaşımında çocukları 2500 kilo doğdular ama oldukça sağlıklı bebekler.

1)ozturyu-2 nisan-normal dogum-kiz- DURU
2)wsw-3 nisan-normal doğum-erkek
3)xnazx-4 nisan-sezeryan-erkek
4)story-6 nisan-normal doğum-erkek
5)nisan annesi-9 nısan-normal doğum-kız
6)ayn-10 nisan-sezeryan-erkek
7)cenikiz-10 nisan-sezeryan-kiz
8)emine54-10 nisan-normal dogum-erkek
9)simacık-10 nisan-erkek
10)she07-11 nisan-sezeryan-kız
11)elmaşekeri-13 nisan-erkek
12) prm öznur-14 nisan-kız
13)viola -14 nisan-normal doğum-erkek-YiGiT
14)denizf-14 nisan-sezeryan
15)sevhan-14 nisan-sezeryan-erkek-TAYLAN
16)ömrum-15 nısan-normal dogum-erkeK - EMiRHAN
17)münevveraydın-15 nısan-sezeryan-kız
18) aysegul nısancısoy-15 nısan-normal dogum-erkek
19)duyalp-15 nisan-normal dogum-erkek
20)ılay ay-15 nisan-sezeryan-erkek
21)beyazinci-16 nisan-normal doğum-kız-NiSANUR
22)loli2005-17 nisan
23)kuboss-20 nısan-sezeryan-erkek
24)iklimbuse-20 nısan-normal-erkek
25)sembar-22 nisan-normal dogum-kiz
26)koalayım-23 nisan-normal doğum-kız
27)Annis adayı-23 nısan-normal dogum-kız - ECRiN SU
28)sule-46-23 Nisan-kız
29)zeliscik 23 nisan-normal doğum-kız
30)ferda-23 nisan-normal doğum-kız
31)yeşim26-23 nisan-sezeryan-erkek
32)gulec11-23 nisan-normal-erkek
33)neşlüg-24 nisan-sezeryan-kız
34)megilara-24 nisan-epidural sezeryan-kız
35)raulita-24 nisan-normal dogum-erkek
36)kibela24-26 nisan-normal dogum-erkek
37)yakamoz@35-26 Nisan-normal doğum-kız
38)kuboş-26 nısan-sezeryan
39)ayfernane-27 nisan-normal doğum-erkek
40)ceramoni-28 nisan-normal doğum-kız
41)rüyaiçin-29 nisan-kız
42)erguvan-30 nısan-sezeryan-erkek

doktorum çok iyi ama doğum ücretini çok istiyor.melikgazide ne kadar ücretler.erciyesteki diğer doktorlar 300 istiyor benim dr 400 istiyor o yüzden değiştirelim diyorum.eşim pek yanaşmıyor ama

zelişcik dün sordum doğum fiyatlarını ama bişey söylemediler doktor belirliyormuş fiyatları yani anlayacağın kafalarına göre ücret alıyorlarmış

kızlar allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah benim oğlum olacak nisan 24 de inşallah burda kimseyi aktif bulamıyorum malesef

slm nisan anneleri bebeşleriniz nasıllar bugün benimki nedense pek bir sakin heralde pzar keyfi yapıyo :)

bende iyiyim canım dün akşam yine sancılandım artık yavaş yavaş başlıyo sancılar bişey değil hala ben tembellik yapıp valizimi hazırlamadım sonradan çook pişman olucam gibi geliyo

benim bir iki şeyim hariç herşey hazır sadece valize yerleşecek bugün akşam eşimle hazırlıyabilirsek hazırlıycaz tek başıma hazırlamak istemiyorum

X