nisan annelerı buraya

1)ozturyu-2 nisan-normal dogum-kiz
2)wsw-3 nisan-normal doğum-erkek
3)xnazx-4 nisan-sezeryan-erkek
4)story-6 nisan-normal doğum-erkek
5)nisan annesi-9 nısan-normal doğum-kız
6)ayn-10 nısan-sezeryan-erkek
7)cenikiz-10 nisan-sezeryan-kiz
8)emine54-10 nisan-normal dogum-erkek
9)simacık-10 nısan-erkek
10) she07-11 nısan-sezeryan-kız
11)elmaşekeri-13 nisan-erkek
12) prm öznur-14 nısan-kız
13)-viola -14 nisan-normal doğum-erkek
14)denizf-14 nisan-sezeryan
15)-ömrum-15 nısan-normal dogum-erkeK
16)münevveraydın-15 nısan-sezeryan-kız
17) aysegul nısancısoy-15 nısan-normal dogum-erkek
18)duyalp-15 nisan-normal dogum-erkek
19)ılay ay-15 nisan-sezeryan-erkek
20)beyazıncı-16 nisan-normal doğum-kız
21)loli2005-17 nisan
22)kuboss-20 nısan-sezeryan-erkek
23)iklimbuse-20 nısan-normal-erkek
24)sembar-22 nisan-normal dogum-kiz
25)koalayım-23 nisan-normal doğum-kız
26)Annis adayı-23 nısan-normal dogum-kız
27)sule-46-23 Nisan-kız
28)zeliscik 23 nisan-normal doğum-kız
29)ferda-23 nisan-normal doğum-kız
30)yeşim26-23 nisan-sezeryan-erkek
31)gulec11-23 nisan-normal-erkek
32)neşlüg-24 nisan-sezeryan-kız
33)megilara-24 nisan-epidural sezeryan-kız
34)raulita-24 nisan-normal dogum-erkek
35)kibela24-26 nisan-normal dogum-erkek
36)yakamoz@35-26 Nisan-normal doğum-kız
37)kuboş-26 nısan-sezeryan
38)ayfernane-27 nisan-normal doğum-erkek
39)ceramoni-28 nisan-normal doğum-kız
40)rüyaiçin-29 nisan-kız
41)erguvan-30 nısan-sezeryan-erkek

zelişcik ben doktorumdandan memnunum drum aile dostumuz olduğundan daha çok ilgileniyor.senin doktorun da iyi adını duymuştum ama erciyeste daha iyi doktorlar var sanırım

doktorum çok iyi ama doğum ücretini çok istiyor.melikgazide ne kadar ücretler.erciyesteki diğer doktorlar 300 istiyor benim dr 400 istiyor o yüzden değiştirelim diyorum.eşim pek yanaşmıyor ama

ssklılardan alıyolar ama emekli sandığına bağlı olanlardan almıyorlar aslında bu zamanda doktorunu değiştirmeni tavsiye etmem

büyük bir ihtimal değiştirmem ama yinede bir fikir edineyim istiyorum.sonuçta herşeyimi biliyor doktorum bir sorun olduğunda rahatlıkla arıyabiliyorum.hayırlısı bakalım

kayseride genelde 200-300 arası oluyor doğum fiyatları senin doktorun biraz paracı herhalde

evet biraz öyle :) normal muayeneside fazla diğer doktorlar 30 alırken o 40 alıyor.bizim kızımız normal yollarla olmayınca ne olursa olsun diyoruz.eşim 1000 ytl de olsa ücreti yine doğumu orada yapmamı istiyor

canım benim bebişlerimiz herşeye değer .melikgazide cahit gözüakça var mükemmel doktor eğer değiştirmek istersen doktorunu onu kesinlikle tavsiye ederim istersen bi kere git muayeneye.

ayrıca cahit beyin bebeği olmuyo o yüzden kendi bebeğiymiş gibi ilgileniyo hastalarıyla halamın doktoruydu ondan biliyorum benim doktorumla aynı hastanade olmasa onada giderdim vallahi. ne acı eşide doktor ama sadece başkalarının bebeklerini dünyaya getiriyor

bir türlü isme karar veremiyorum bir gün önce aaa çok güzel dediğim ismi ertesi gün beğenmiyorum sonunda kayın babamın ismini koyacağım herhalde.herkes efe,yiğit, mert,ege,arda koyuyor ben farklı bişi istiyorum inş bulurum...

17 kızımız 21 oğluşumuz olacak hayırlarla doğarlar inşallah..ha bu arada cinsiyeti belli olmayanlar varmış süpriz bebekler..

o zaman ilk ben yaziyim ne de olsa listeninde basindayiz:)nisan ayini bembeyaz bi sayfa ile acalim:

DURU' muz allah kismet ederse 2 nisan gunu kollarimda olcak teyzeleri....

X