nisan annelerı buraya

ilk 5 ay zorlanmıştım aşırı bulantı yüzünden ama şimdi iyiyim çok şükür daha yeni yeni tadını çıkarmaya başladım bu seferde bel ağrısı ama çok mutlu geçiyor günler. Senin nasıl gidiyor ilk bebeğiniz mi?

evet ılk bebısım cok sukur ıyıı

cuma gunu karnelerı verınce daha ıyı oldum bırde kılo almasammm
sen kac kılo aldıncanımm

12 kilo bana doktor çok dedi ama daha az nasıl olur bende çözemedim Ebru Şallı gibi +6 ile doğuracak değiliz ya. Sen çok mu aldın ?

12 kilo bana doktor çok dedi ama daha az nasıl olur bende çözemedim Ebru Şallı gibi +6 ile doğuracak değiliz ya. Sen çok mu aldın ?
bende 27 haftalıgım 9 kılo aldım doktor cok kızıyor dıkkatte edıyorum ama alıyorum bunyeyle alakalı canım
seker yuklemen nasıl

artık bence ne kadar dikkatte etsek
kilo alımını durduramayız kızlar
ayda en az 15,-2 kilo alıcaz hazırlıklı olun:)
ben 28. haftadayım daha 6 kilo aldım
ama bundan sonra hızla alıcakmışım gibi geliyo bana

bende 27 haftalıgım 9 kılo aldım doktor cok kızıyor dıkkatte edıyorum ama alıyorum bunyeyle alakalı canım
seker yuklemen nasıl

Maşallahın varmış bence 9 iyi :nazar:yani en aından bana göre şeker yüklemesinde değerler normal di. Tam hatırlamıyorum zaten senin nasıldı ?

21 nisan -normal dogum- olursa
11 nisan da olacak sanırım sezeryan -kendi isteğim- kız ismi de duru

artık bence ne kadar dikkatte etsek
kilo alımını durduramayız kızlar
ayda en az 15,-2 kilo alıcaz hazırlıklı olun:)
ben 28. haftadayım daha 6 kilo aldım
ama bundan sonra hızla alıcakmışım gibi geliyo bana

:nazar::nazar:kıskanmadım dersem yalan olur çok güzel eh yani al bence de birazjeyyarÇok üzgünüm çoook

Selam kızlar,şimdi doktordan geldim:) 29 hafta 1 günlük'üz bugün.Oğluşum 1619 gram ve 37 cm olmuş.çok iyiymiş maşallah..ama ben toplamda 10 kilo almışım:KK43: doktorum biraz daha dikkat et dedi..moralim bozuldu..
Bu arada kızlar,oğluşumun yüzü artık net gözüküyor..doktorumda,annemde sana benziyor dediler..

Selam kızlar,şimdi doktordan geldim:) 29 hafta 1 günlük'üz bugün.Oğluşum 1619 gram ve 37 cm olmuş.çok iyiymiş maşallah..ama ben toplamda 10 kilo almışım:KK43: doktorum biraz daha dikkat et dedi..moralim bozuldu..
Bu arada kızlar,oğluşumun yüzü artık net gözüküyor..doktorumda,annemde sana benziyor dediler..

maşallah viola,:nazar::nazar:
kocaman olmuş bebişin
ii olmasına çok sevindim canım

sağol canım..çok teşekkür ederim.artık doğsa da kucağıma da alsam.çok özeniyorum..

ayy ne guzel canım ya bebısın ıyı olmasına sevındım

ben 27 haftada 9 kılo aldım...

sen az aldın ya nasıl beslenıyorsun

kibela canım çok sağol..ama doktorum kızdı çok kilo almışsın diye.şimdi daha dikkatli beslenicem.peyniri sütü yağsıza çeviricem.ekmek zaten kepek yiyiyorum dilimini azaltıcam..bakalım ne olucak:))

ay vıola ben lıght sut ıcemeye kalktım ıcemedım yaa

bu arada test falan vermedı dımıı

X