nisan annelerı buraya

anniş adayı meraba.ben 4 kilo aldım ve kıyafetlerimin hiç birisi olmuyo.kendime bol kıyafetler diktiriyorum.karnım 5 6 aylık var gibi.çok kilo aldığımı söylüyorlar.bunun için rahatsız oluyorum
benim daha önce bebeğim karnımda ölmüştü kürtaj oldum ve daha sonra dış gebelik geçirdim.bundan dolayı artık her şeyden korkar oldum.bunda da düşük tehlikesini atlattım.inşallah her şey yolunda gider

anniş adayı meraba.ben 4 kilo aldım ve kıyafetlerimin hiç birisi olmuyo.kendime bol kıyafetler diktiriyorum.karnım 5 6 aylık var gibi.çok kilo aldığımı söylüyorlar.bunun için rahatsız oluyorum
benim daha önce bebeğim karnımda ölmüştü kürtaj oldum ve daha sonra dış gebelik geçirdim.bundan dolayı artık her şeyden korkar oldum.bunda da düşük tehlikesini atlattım.inşallah her şey yolunda gider

Endiseni simdi anliyorum canim haklisin onca kotu tecrubeden sonra korkman cok normal.Kilo konusuna gelince kilon azcik kacmis ben iki kilo aldim diye zirliyorum cokmu diye aman diyim dikkat et sonra nasiul vercez :1no2:

bende onbes haftalık hamıleyım ıkı kılo aldım ama bugun sankı bır daha aldım gıbı gelıoo ee napalımm bebıs bebıs dıyoruz kıloları alıcaz kılo ınsan vucudunda mısafırmıs bız turk mılletı bayılırızzzz msafıre:Roflol:

Günaydın kızlar,
şimdi doktordan geldim.Oğluşum 167 gr ve 15 cm olmuş:) üçlü test için kan verdim.1 hafta sonra belli olurmuş.tansiyonum bir iki seferdir biraz yüksek çıkıyordu,tuzu ve şekeri çok azalt dedi doktor.henüz başlangıç kilomdan 1 kilo düşüğüm.sizler nasılsınız??

canım kendıne dıkkat et ben ıkıbucuk kılo aldım ayy ne gusell onbes santım olmus demek ben en son onbır hafta bes gunlukken gıttım cınsıyetı bellı degıldı dıger kontrolum dokuz gun sonra cok merak edıyorum saglıklıdır ınsallah

bende onbes haftalık hamıleyım ıkı kılo aldım ama bugun sankı bır daha aldım gıbı gelıoo ee napalımm bebıs bebıs dıyoruz kıloları alıcaz kılo ınsan vucudunda mısafırmıs bız turk mılletı bayılırızzzz msafıre:Roflol:

çok güldüm bu lafına:Roflol::Roflol:aman dikkat edelim kızlar aşırı kilolar almadan bitirelim hamileliğimizi ki doğum sonrasında da psikolojik olarakta iyi hissedelim kendimizi nolcak nasıl gitcek bu kşlolar diye düşünmeyelim.

Günaydın kızlar,
nasıl gidiyor hamilelik? benim pek sıkıntım kalmadı artık.sabahları biraz midem tuhaf oluyor ama o da çok rahatsız etmiyor:)

günaydın kızlar yarın doktor randevumuz var işallah cinsiyetimizi öğrenicez bakalım yarın
benim midemde bazen yanma oluyo kızlar sizde de oluyo mu yaa

günaydın kızlar yarın doktor randevumuz var işallah cinsiyetimizi öğrenicez bakalım yarın
benim midemde bazen yanma oluyo kızlar sizde de oluyo mu yaa

Işıkcım,benim de midem de arada yanmalar oluyor..akşam 19.00 dan sonra meyve hariç birşey yemiyorum çünkü midem çok kötü oluyor..
yarın senden güzel haberler bekliyoruz.sevgiler..

arakadaşlar merhaba. ben de 17+3 oldum. Geçen cumartesi bir kızımın olacağını öğrendim. Üçlü test için kan verdim. Sonucu bekliyorum. Ben hamileliğe 58 kiloyla başladım. Şimdi 64.5 kiloyum. Kilolar son iki üç hafta için de çok fazla artmaya başladı. Ne yapıcam bilmiyorum.

Işıkcım,benim de midem de arada yanmalar oluyor..akşam 19.00 dan sonra meyve hariç birşey yemiyorum çünkü midem çok kötü oluyor..
yarın senden güzel haberler bekliyoruz.sevgiler..[/QUOTE

canım benim çook teşekkür ederim şimdiden çok heyecanlıyım yarın için işallahh keyfi yerindedir bebişimin:nazar::nazar:
allah hepimizin bebeğini bizlere bağışlasın:nazar::nazar:

arakadaşlar merhaba. ben de 17+3 oldum. Geçen cumartesi bir kızımın olacağını öğrendim. Üçlü test için kan verdim. Sonucu bekliyorum. Ben hamileliğe 58 kiloyla başladım. Şimdi 64.5 kiloyum. Kilolar son iki üç hafta için de çok fazla artmaya başladı. Ne yapıcam bilmiyorum.

burcum bende 18 haftaligim, ayni dedigin gibi 16 haftaya kadar saadece 1 kilo almisdim sonra birden 2 kilo daha aldim, 20 den sonra sanirim dahada articazzzz

SLM kızlar ya benim baş ağrılarım artık dayanılmaz boyutlara ulaştı. Uykudan uyanıyorum. Yatıyorum bir baş ağrısı kalkıyorum aynı ağrı devam ediyor hiç aralıksız. Napıcamı şaşırdım. Bu konudaki tavsiyelerinizi bekliyorum.

SLM kızlar ya benim baş ağrılarım artık dayanılmaz boyutlara ulaştı. Uykudan uyanıyorum. Yatıyorum bir baş ağrısı kalkıyorum aynı ağrı devam ediyor hiç aralıksız. Napıcamı şaşırdım. Bu konudaki tavsiyelerinizi bekliyorum.

günaydin yakamoz,

benimde migrenim var, basin agrinca bir fincan nescafe yap icine yarim limon suyunu sik ve ic. Bana yaradi umarim sanada yarar.

X