Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum ben yine nisandayım 27 nisana ekle beni tekrar bi gidemedim buralardan

teşekkür ederim canım. evet bi ara 42 idi benim, dostinex kullandım, sonra da kafama göre bıraktım 2-3 aydır içmiyorum. yine 42 olmuş. sonuçlarımı gönderdim doktoruma, muhtemelen ona tedavi verecek

ben bugün inanılmaz bir baş dönmesi ile uyandım gözümü açtığım an dönüyordu yataktan çıkamadım kalkınca direk lavaboya koştum öğürmekten. iki gün önce kan testi yaptırdım negatif çıktı ama içimde de bir umut var hala... üç gündür de erken gebelik testi yapıyorum çooook silik bir çizgi çıkıyor ama kan testi 0,100 çıkınca testler bozuk diye düşündüm kafam karıştı valla bata 4-5 gün var

kuzum canını sıkmak istemem ama psikolojik olarak kendini etkiliyor olabilir misin

Belki geç döllenme oldu batı bekle bakalım

Merhaba, 23 Yaşındayım ve geçen ay düşük yaptım. Şu an 26. günümdeyim ve açık kahverengi kayıplarim var ama çok az. Yani bir pedi bile kirletmiyor. Bu sabah test yaptım ve testim hafif pozitif çıktı ama dijital testi ile negatif... Size beklemeli miyim?

Eklentiler

• 47A1F1F1-68A1-4BCF-9AE1-74BCD7415918.jpeg
    63,9 KB · Görüntüleme: 53
  • EC68055C-865D-4FF2-A51D-14A8FBAA7FB8.jpeg
    50,3 KB · Görüntüleme: 53
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…