Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Yok canım kötü bisey tabii ki değil
Belki sperm geç dolleniyordur,yani 2-3 gun daha adet olmazsan o zaman çıkar pozitif diye demek istedim
Ya sana ne dicem :) iğne oldjm neyse ilişkiye girdik felan sonra eşim sehır dışına gitti sonra biz o kadar birbirini ozledkm mi ilk defa ayrı kaldık nu kadar sonda döndüğün de yanı pzartesi idi sanırım yaptık ama yanı nasıl diyim size gülmeyin Çocuk düşünmeden uzun zamandır yanı öyle diyim acaba diyorum OMÜ tuttu

İnşallah tutmuştur canım

Olabilir canım ay iyi düşünelim de adet olmazsin inşallah bebisko çıkar sonucu

kızlar ben 21.gün amh baktırdım 0,9 çıktı. yaşım 34. sizce engel mi? doktor değil dedi ama kuşkulanıyorum. progesteron 18., prolaktin 42

Sana bişey söylimmi bi doktor var youtube da o söylüyor çocuk yapalım diye girmeyin ilişkiye gerçekten isteyerek duygularınızla girin diyor. Çocuk diye kasıyoruz kendimizi belkide oyüzden olmadı bu zamana kadar en azından benim

Kuzum İnan ki öyleymiş hersey kafa da bitiyormuş eğer bu ay olmaz ise ben akıllandım çocuk niyetiyle yapmıcam sende öyle tap anın tadını çıkart valla bakalım kız belkı de tuttu tövbe

kızlar ben 21.gün amh baktırdım 0,9 çıktı. yaşım 34. sizce engel mi? doktor değil dedi ama kuşkulanıyorum. progesteron 18., prolaktin 42
Amh engel değil yükseltilir ama prolaktin engel kuzum benimde 55 di neden hamile kalmıyorum diyordum meğerse prolaktin yüksek miş prolaktin süt hormonu yüksek olması demek vucüt kendini hamile sanıyor ve gebeliği engelliyor ama korkulacak bişey değil değerin ilaçla düşüyor benimde düştü 19 a

Bende öyleyim valla biliyorum yanlış ama çocuk yapmak için ilişkiye giriyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…