Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar dün eczaneden test aldım roll marka. Bat yarın. test böyle çıktı. Fakat roll markada yalancı çizgi çıkıyormuş diye duydum. Çok heyecanlandım ne dersiniz soldaki 4dk sağdaki 7dk sonra
Bence de var gibi canım bi kan tahlili vermelisin

Kızlar dün eczaneden test aldım roll marka. Bat yarın. test böyle çıktı. Fakat roll markada yalancı çizgi çıkıyormuş diye duydum. Çok heyecanlandım ne dersiniz soldaki 4dk sağdaki 7dk sonra
Valla kuzum benimde bat bugün bende kaset test yaptım ama yalancı malancı bişey çıkmadı keşke yalandan da olsa çıksa. Ama senin var gibi inşallah hayırlısıyla yarın bi kan testi ver

Bugünkü yumurtlama testim çatlamamis daha kasıklarım çok ağrıyor normal mi ya böyle ilk defa oldu inanılmaz bir ağrı var

Sağlık olsun canım mayısta da beraber bekleriz bence çünkü 3 yıldır olmamasına o kadar alışığım ki
Ayyy canım benim olur inşallah ben hep dua ediyorum burada çocuk sahibi olmak isteyen arkadaşlarıma.. Rabbim nasip etmeyeceği şeyin duasını da ettirmezmiş belki 1 yıl sonra belki 1 ay sonra hayırlısıyla evlatlarımızı kucağımıza alırız inşallah

Bugünkü yumurtlama testim çatlamamis daha kasıklarım çok ağrıyor normal mi ya böyle ilk defa oldu inanılmaz bir ağrı var
Eki Görüntüle 3038735
Kuzum havuç ye 1 2 adet ve çatlamasını da bekleme yumurtlama döneminde çatlamadan hamile kalanlar oluyormuş sen değerlendir zaten sperm 3 gün yaşıyormuş tutar inşallah

Amin canım benim inşallah ya valla bende öyleyim kendim için her dua ettiğimde herkese ediyorum hepimiz hayallerimize kavuşuruz inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…