Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Neden bilmiyorum ama sankiii sen hamilesin gibi geliyor bana inşallah öyledir daha önce aynısını dediğim arkadaş gebe şuan
Ahh canım arkadaşım Allah razı olsun güzel düşüncelerin için Allah'tan umut kesilmez tabii ama hamile olmasam da adeti bekliyorum kürlere başlamak için her türlüsü kabul edilebilir ama herşeye hazırlıyorum kendimi 1.5 senedir negatifi görmeye alıştım

Ah bu kocalar ben İnternetten getirtiriyorum eşime test alalım desem hemen heyecanlanıyor negatif çıkınca da üzülüyordu o yüzden böyle bir çözüm buldum
Ya kıyamam kız yazık onlar da bizimle stres cekıyolar vallla

Kızlar dün eczaneden test aldım roll marka. Bat yarın. test böyle çıktı. Fakat roll markada yalancı çizgi çıkıyormuş diye duydum. Çok heyecanlandım ne dersiniz soldaki 4dk sağdaki 7dk sonra

Eklentiler

• IMG_20220401_091834.jpg
    15,1 KB · Görüntüleme: 44
  • IMG_20220401_092151.jpg
    15,3 KB · Görüntüleme: 43
Kızlar dün eczaneden test aldım roll marka. Bat yarın. test böyle çıktı. Fakat roll markada yalancı çizgi çıkıyormuş diye duydum. Çok heyecanlandım ne dersiniz soldaki 4dk sağdaki 7dk sonra
Bu kadar da yalancı olmaz canim Hayırlı olsun Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…