Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kız eşim izin almıştı bende gidip verdim yine umutlar diger aya kaldı
Yok yavrum 2 günde kanda bebek felan çıkmaz senin bu ay geç çatlama oldu..Belki arkadan gelişen yumurta vardır her ihtimale karşı bugünü ve cumayı değerlendirin hatta pazarida sonra serbest takılın..pazartesiden itibaren 14 ekliceksin, Nisanın 10 'unda yapicaksin testi Moralini yüksek tut değerlendirmeye bakın bu haftayı pazartesiyi ve öncesini degerlendirdiniz dimi

Aynen öyle yapiyim ben tatlım işe yarar belki

Saol tatlım yaa iyi ki varsın üzülüp oturucam burda

Moralini bozucak bişey yok sonuçta yumurtan gelişiyor biraz geç gelisicek o kadar bu süreci değerlendirin yumurtlamanin öncesi çok önemli

düzenli çok şükür birde şunu sorayım çok sorun sordum ama şeffaf uzayan akıntı yumurtlamada mı çatlamada mı oluyor acaba beyaz akıntı yumurtlama habercisi olabilirmi
Yumurtlama ile oluyormuş diye biliyorum. Ben uygulamaya göre pik görünen günün öncesi ve sonrasını bir de o günü değerlendiriyorum. Sonrası gün aşırı. Uygulama olarak pep apptan bakıyorum.

Yumurtlama ile oluyormuş diye biliyorum. Ben uygulamaya göre pik görünen günün öncesi ve sonrasını bir de o günü değerlendiriyorum. Sonrası gün aşırı. Uygulama olarak pep apptan bakıyorum.
bende öyle yapıyorum umudum yok zaten ameliyat olcam da önümüzdeki aya kalır heralde karar vermek falan amh 3.44 sizce bu değer iyi mi doktor iyi dedi ama 30 yaşındayım hiç gebe kalmadım acaba beni neler bekliyor

Kızlar bunu size yazmak istedim. 17 nisan kızımın doğum günü. BAT 12 Nisan. Eğer denk gelirse kızımın doğduğu gün bebeğimin kesesini görebilirim. İçime hem bir kıpırtı var hem garip bir burukluk. :) 27 Nisan da vefat ettiği gün eğer olursa yüksek ihtimal o gün de kalp atışını duyarım. :)

bende öyle yapıyorum umudum yok zaten ameliyat olcam da önümüzdeki aya kalır heralde karar vermek falan amh 3.44 sizce bu değer iyi mi doktor iyi dedi ama 30 yaşındayım hiç gebe kalmadım acaba beni neler bekliyor
Hiç AMH testi yaptırmadım. Bilemiyorum o yüzden. Umarım her şey yolunda gider. :)

Folik asit al canim doktor bana ic kesinljkle dedi. Iyiyim sadece kasik agrilarin oluyor birde sis hissediylrum kendimi ve midem kaziniyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…