Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayyyy inşallah hamilesindir kuzum sonuçta ilkinde de böyle olmuş anlarsın zaten bu dediklerinde belirti gibi duruyor yinede ümitlenmeyelim de bekleyelim inşallah öyledir
Sana yazdiktan sonra az islere bakayim.dedim.karnim.kasigim.gogus ucum agrilar sizilar hadi bakalim Insallah ya .Ama icimdr guzel bir his var onu kaybetmek istemiyorum.Umarim.rabbim.dileyen herkese nasip eder.Hepimiz bu ay gebe kaliriz insallah

Ayy olabilir kuzum daha çok yenidir büyük ihtimalle çatlatma iğnesi konusunda bir fikrim yok ama yarın tekrardan kan ver istersen yada erken gebelik testi yap bir an önce
Ayy olabilir kuzum daha çok yenidir büyük ihtimalle çatlatma iğnesi konusunda bir fikrim yok ama yarın tekrardan kan ver istersen yada erken gebelik testi yap bir an önce
Ayyy bilmiyorum kafam karıştı öğleden sonra gidip doktorumla konuşayım bakayım

Merhaba canım çatlatma iğnesi betayı yükseltiyor normalde 13. Günden sonra tahlil vermek gerekiyor ama inşallah gebeliktir.

Neslihira2014 kuzum ovulasyon testinde pazartesi catlamayi görmüşsün 3 ncü günü testte bebek felan çıkmaz. Pazartesiden itibaren 14 ekliceksin o zaman kan vericeksin bozma moralini hatta çalışmalara devam edin bugün ve cuma günü için

Kızlar doktordan çıktım bende normalde 8. Gün yumurtalarım 11 di çok güzeldi doktor suan baktı gelişmemiş 13 de kalmısım en az 18-19 bekliyordum dedi doğal olarak bu ay yumurtlama günündeyim normalde ama sanırım geç çatlama olucak bitkisel bir ilaç yazdı yumurtalar gelişssin diye pazartesi tekrar cagırdı cok stres yapıyorsun dedi biraz morelim bozuldu ya

Merhaba benimde iğne gününü sayarsam 6. günüm cumartesi ve pazar bende rahatsız oldum biraz pazartesi ve salı hiçbirseyim yoktu bugün yine biraz kasığımda ve belimde ağrı var hafif. 10 güne kadar iğne etkisi olur diyorlar ama bende bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…