Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sana yazdiktan sonra az islere bakayim.dedim.karnim.kasigim.gogus ucum agrilar sizilar hadi bakalim Insallah ya .Ama icimdr guzel bir his var onu kaybetmek istemiyorum.Umarim.rabbim.dileyen herkese nasip eder.Hepimiz bu ay gebe kaliriz insallah💓💓
İnşallah canım ya ne güzel söyledin Rabb'im isteyen herkese tez zamanda nasip eylesin 😍😍

Kızlar doktordan çıktım bende normalde 8. Gün yumurtalarım 11 di çok güzeldi doktor suan baktı gelişmemiş 13 de kalmısım en az 18-19 bekliyordum dedi doğal olarak bu ay yumurtlama günündeyim normalde ama sanırım geç çatlama olucak bitkisel bir ilaç yazdı yumurtalar gelişssin diye pazartesi tekrar cagırdı cok stres yapıyorsun dedi biraz morelim bozuldu ya
Ne yazdı canım

Aynen kuzum yaa uzulmeye gerek yok ama insan ister istemez kafaya takiyor
Bende öyleydim herkesin oluyo benim niye olmuyo diyodum geçen bişeye denk geldim içim rahatladı diyoki çocuğun olması nasiptir ama olmaması da nasiptir Rabbim e güçlük yokki o bizim için hayırlı olanı daha iyi bilir oyüzden sen gayret et gerisi Rabbime kalmış 😍🤲🏼🌺

Doktor ilk defa ultrasyonda yumurtamın resmini verdi ama kac 2 3 güne catlar dedi de nerde yaziyor kac cm olduğu biliyormusunuz ben bilmiyorum da 🤗

Kızlar bunu size yazmak istedim. 17 nisan kızımın doğum günü. BAT 12 Nisan. Eğer denk gelirse kızımın doğduğu gün bebeğimin kesesini görebilirim. İçime hem bir kıpırtı var hem garip bir burukluk. :) 27 Nisan da vefat ettiği gün eğer olursa yüksek ihtimal o gün de kalp atışını duyarım. :)
Yaaa Rabbim sana en güzel duyguları yaşatsın inşallah olur 🤲🌸🌸😊

Bende öyleydim herkesin oluyo benim niye olmuyo diyodum geçen bişeye denk geldim içim rahatladı diyoki çocuğun olması nasiptir ama olmaması da nasiptir Rabbim e güçlük yokki o bizim için hayırlı olanı daha iyi bilir oyüzden sen gayret et gerisi Rabbime kalmış 😍🤲🏼🌺
Hayırlısını istemekten baska çare yok bugün olmazsa yarın olur olmazsada bi sebebi vardır vakti zamani vardır 😻

Merhaba arkadaşlar. Ben de bu ayı değerlendirdim Nisan 13 bat. Ovülasyon testi yaptım en son pazar gece ilişki oldu salı günü yumurtam çatladı sizce tutar mı 2 gün önceki ilişkiden?

Geç çatlıcak iştw bu ay bakalım hayırlısı stres yapıyorsun diyor stres yumurtaları cok etkiliyormuş canım
Stres yapma kuzum sende, yumurtan var gelişiyor mu gelişiyor, çatlıyor mu çatlıyor niye üzülüp kendini strese sokuyorsun sürecin sağlıklı ilerliyor sen keyfine bak, kendini rahatlatki bebeğine biran önce kavusabilesin sonra demesin anne ben gelicektim senin stresin yüzünden gelemedim diye 😁😊

X