Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ya hiç o kadar kolay olacağını düşünmedim reglimi beklemem gerekiyor diye biliyordum
Reglinin 2.3 ncü günü gidip baktır kuzum, tüm hormonlarina özellikle prolaktini iste yüksek olduğunu düşüp dusmedigini öğrenmek istiyorum de yapsın 2 ay kullanım senin değerin için uzun süre ne zaman bitti ilacın

son yarım kaldı sadece. endişelendim çok ama yumurtlamayı gördüm bu ay testte. doktor prolaktinin yüksek olduğu için yumurtlayamıyorsun demişti. umarım sorun yaratmaz

son yarım kaldı sadece. endişelendim çok ama yumurtlamayı gördüm bu ay testte. doktor prolaktinin yüksek olduğu için yumurtlayamıyorsun demişti. umarım sorun yaratmaz
Strese bağlı düşüp yükseliyor stresi kontrol altına alırsan bı sorun yaşamazsin genelde bittiği ay hamile kalıyor çoğu kişi inşallah senden de güzel haberler alırız

Strese bağlı düşüp yükseliyor stresi kontrol altına alırsan bı sorun yaşamazsin genelde bittiği ay hamile kalıyor çoğu kişi inşallah senden de güzel haberler alırız
inşallah canım teşekkür ederim umarım hepimiz hayırlı haberler alırız bu ay. ben salaklığım yüzünden elenmediysem

inşallah canım teşekkür ederim umarım hepimiz hayırlı haberler alırız bu ay. ben salaklığım yüzünden elenmediysem
Bişey olmaz merak etme 1 tane kuru incir ye yükselir soda iç yükselir dere otu ye yükselir hurma ye yükselir böyle bı hormon yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…