Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlar cuma günü yeni bir doktora gittim. testlerimi sundum. gelmeden önce gittim hsg çektirdim buyrun sonucu bu dedim. şu kadar aydır yumurtlama takibi yapıyorum dedim (nasıl dedi? ovülasyon testi dedim) adam şok :):) ooo dedi dur bakalım sen benden önde gidiyorsun bi sakin ol dedi :))) bu kadar yüklenme kendine dedi bi sakin ol bi zihnini boşalt belki de kendin kendine yoruyosun böyle dedi

Reglime 7-8 gün var dayanamadım erken gebelik testi yaptım days comfort test hatalı sanırım uzun süre netleşmedi sonra içini çıkarınca böyle dalgalandı ben çok ince de bi çizgi görüyorum ama yanlış sonuç mu acaba

Eklentiler

• 6EC02239-2339-4A5A-9618-05A89C572E72.jpeg
    153,2 KB · Görüntüleme: 32
Kızlar bi rde dün mememde sert bi kitle hissettim fındık kadar acımıyor ama hassasiyet var gibi dostinex böyle bişey yapar mı çok mu düştü acaba prolaktinim yaşayan var mı dostinex kullananlar ?

Günaydın canlar merkezi aradım 1 ay ara verin sonra yine baslsyin dediler ilaçlar etkisini sürdürüyor gebe kalma şansı var dediler biraz daha uyuyup evi dip köşe temizlicsm
Regl tam gününde gelcek sanırım bugünde yok ama ped koydum ne olur ne olmaz

İnşallah kuzum bakalım her açtigim topikte 50 60 kişi hamiş kalıp gidiyordu Nisanı merak ediyorum nolucak
Benimde 3Nisan

Ne güzel yazmışsın eline yüreğine sağlık canım benim

Herkeste değişiyor canım bu ay bendede 4 5 gün sürdü akıntı test yaptıysan düşünme o kısmı keyifle beklemene bak inşallah güzel haberlerini alicaz

Doktordan yumurta takibi istemek en sağlıklısı, evdede ovulasyon testi yapabilirsin

Neden olmasın

Adam haklı dagilabiliriz

Erken gebelik testide olsa 7 8 gün öncesini göstermez kuzum çok erken olmuş adetine 2 3 gün kala yap istersen

Kızlar bi rde dün mememde sert bi kitle hissettim fındık kadar acımıyor ama hassasiyet var gibi dostinex böyle bişey yapar mı çok mu düştü acaba prolaktinim yaşayan var mı dostinex kullananlar ?
Kullandım olmadı canım doktoruna göster istersen ihmal etme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…