Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
14 nisan. Aşılamanın 3.günündeyim

Valla benim yine muallak ne oluyor bilmiyorum silik gidiyor
Mrb cnm ; benimde senin gibi olmuştu.. nette bi’ dr.ye denk geldim. doktor 8. Gün ilişkiye girilmesini öneriyor. Ovu testinin sonucu ne olursa olsun. Ayrıca 3-2-3 aralıkları ile ilişkiye girilmeli diyor.. sperm kalitesi için.
Çatlama konusunda benimde çatlamadı 2.gündeyim 8.de yumurtladım 9.da çok koyu değil ama koyu çatlamadı sayılıyor Seninde yawaşça gelir pik

Ben bu 3-2-3 aralıklarını bilmiylrum mesela bugün cumartesi yok 1 pazar yok 2 pztsi mi girilmeli yoksa pztsi 3 salı mı girilmeli

Anladım canım ben de o şekilde değerlendiriyorum zaten geçen ay da hep silikti Bu ay biraz yani bir tık koyu gördüm değerlendirdim başka da göremedim beklemedeyim havuç öneriyorlar denedin mi hiç

2 aydır deniyorum canım ya geçen ay göremedim yumurtlama bu ay da olmazsa bidahaki aya kaldı artık nasip :)) aminn inşallah

Bende iki aydir deniorm insallah bu ay nasip olur cnm iki aydir yumrtlama gormuorsan mutlaka de a gidin
Ayrica yumrtlama icin akintinizida takip edeblrsiniz uzayan seffaf bir akinti gelior o geldikten 1-2 gün sonra yumrta catlior

Bende iki aydir deniorm insallah bu ay nasip olur cnm iki aydir yumrtlama gormuorsan mutlaka de a gidin
Ayrica yumrtlama icin akintinizida takip edeblrsiniz uzayan seffaf bir akinti gelior o geldikten 1-2 gün sonra yumrta catlior
İnşallah canım Allah gönlüne göre versin evet öyle ama herkes bu akıntıyı yaşamıyor Muş Ama yine dikkat ederim teşekkürler:))

Çatlatma iğnesi olanlara bir şey sormak istiyorum bende iğneden sonra hiç kadık ağrısı olmadı saat 12de baktığımda 22mm dedi doktor akşam 21.20 gibi iğne oldum acaba o arada çatladı diye mi kasık ağrım olmadı şuanda 36. Saatteyim ama ağrım yok kimi yorumlarda ilişki esnasında da çok ağrıdı diyenler vardı ağrısından ağladım diyenler benimki etki mi etmedi acaba

Aşılama olanlar olacaklar var mııı, aşılamamın 4. Gününden selamlarr 8 gün kaldı teste.. Ama bugün ağrılarım kesildi bir anda ne kasık ağrısı bel ağrısı gaz sancısı hiç bir şey kalmadı. İyiye mi kötüye mi işaret bilemedim

Canım benide eklermisin bat 26 nisan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…