Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Değerlendirdik 1 gün onunda tutması zor bidahaki aya kaldı bizim iş mayıs topiğine geçerim ben bidahaki ay Ama inşallah siz en kısa zamanda hamiş kalırsınız..
Belli olmaz canım sen yine devam et testlere bu arada 2 günde bir ilerleyin Allah büyüktür tutar inşallah

İnşallah canım ya yapmaya devam ediyorum sen düzenli olarak yapıyor musun hergüm test
Yap test canım yap ; bazen bi’ iki günde bile hemen pik yapıyor değişik bişi Ben de regl bitiminde hemen başladım her gün yapıyorum.. ilk gün yapmadım testim yoktu ; diğer günler yaptım.. 5 gün oldu ; 2 gün değerlendirdik sperm bayatlamasın fln muhabbeti warmış

Ben ilk hamileliğimde düşük yaptığımda ; 2 gün değerlendirdim yumurtlama ve çatlama günü diye hatırlıyorum.. şimdi niyeyse zorlanıp uğraşıyorum
Vücut toparlanip hazırlanıyordur stres yapmayın olur yine

Kızlar günaydınn,

7 martta adetim başladı 13 martta bitti bitiş gününden itibaren çokta düzenli olmasa yapıyorum en fazla 2 gün kaçırmışımdır ovülasyon testini. Sizce dün yumurtlama başlamış mı? 21'ini değerlendirmiştik. Bu değerlendirme günlerini çokta bilmiyorum bazıları gün aşırı diyor, kimileri 2 günde bir çok araştırınca sanki insanın daha çok kafası karışıyor

Eklentiler

• WhatsApp Image 2022-03-23 at 08.55.41.jpeg
    192,6 KB · Görüntüleme: 40
Yumurtanın Çatlaması için havuç yiyin diyenleri gördüm canım ikisinin yakın koyulukta olursa yumurtlama diye biliyorum

Evet öyle diyorlar tutar inşallah canım

Canım daha yumurtlama olmamış gibi duruyor t daha koyu yada ikisininde aynı koyulukta olması lazımmış :)

Bat 22 nisan beni de ekler misin
bat 22 nisan beni de ekler misin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…