Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaaa benim anlamadığım benim 1.5 sene oldu çocuk deneyeli ve hamile kalamadım ama doktor bişey demedi zamana bırakın dedi kaç kez okudum burda milletin doktoru klomen falan veriyor benimki zamana bırakın diyor 🤣
İkinizi kontrol ettikten sonra mı dedi

Tüp bebek sürecimiz başlayalı 2 yıl oldu , 2 kere aynı merkezde denedik . 1.sinde 5.güne sadece 1 embiriyo gidebilmişti taze transfer olmuştum, ama olmadı. 2.sinde yeniden toplama işlemi oldu ancak embiriyolar 5.güne gidemediler transfer ücretimi geri iade almıştım :KK43: Bu tedavide başka hastane tercih ettik 3.denememiz ve 3.günde embiriyolarım donduruldu. Bu 2.transferim olacak inş. 🙏 Senin kaçıncı deneme ?
Geçmiş olsun kuzum Rabbim tez vakitte guzel haberler almayı nasip etsin 🤲 biz 1 buçuk senedir deniyoruz olmadı ilk başta eşimin değerleri düşük çıktı sonra o yükseldi ama büyük ihtimal kalitesizmiş önümüzdeki ay Hsg çektirip aşılama yapicaz gibi gözüküyor

Benimde hep gecikiyordu meğer vajinal enfeksiyon varmış oda geciktiriyormuş fitil verdi çok şükür düzeldi biraz

Geçmiş olsun kuzum Rabbim tez vakitte guzel haberler almayı nasip etsin 🤲 biz 1 buçuk senedir deniyoruz olmadı ilk başta eşimin değerleri düşük çıktı sonra o yükseldi ama büyük ihtimal kalitesizmiş önümüzdeki ay Hsg çektirip aşılama yapicaz gibi gözüküyor
Bizde de sp
Çok teşekkür ederim, benim de eşimde sperm hareketsizliği ve şekil bozukluğu vardı mikroçip yöntemiyle sağlıklı ve en hareketli olan seçilerek embiriyo oluşturuldu , hsg çektir tabi canım ben 3 kere çektirdim, ilk çektirdiğimi 3. deneme yaptığımız merkez kabul etmedi kendi anlaşmalı yerinde çektirdik, yapışıklık var dedi operasyon geçirdim 2 ay bekledik, sonrasında tekrar çekildi her şey normal olduğu söylendi. İnş. Bu kez olacak ümitsizliğe kapılmak moral bozmak yok her yıl yeni tedaviler çıkıyor, artık tüp bebekte mesela yapay rahimler çıkmış :)Yıllar sonra 9 ay karnımda taşıdım olmayacak sanırım, Herkes verecek yapay rahimde büyüyecek doğacak

C78FD8F3-AEE3-4C9F-AEB0-BF46891711F9.jpeg

Mrb kızlar ; Bnm ovu testimde koyulaşma olurken silinme oluyor.. giderek koyulaşma olması lazım değil mi.? yumurtlama zamanım daha gelmedi nasıl oluyor böyle.?

Bizde de sp

Çok teşekkür ederim, benim de eşimde sperm hareketsizliği ve şekil bozukluğu vardı mikroçip yöntemiyle sağlıklı ve en hareketli olan seçilerek embiriyo oluşturuldu , hsg çektir tabi canım ben 3 kere çektirdim, ilk çektirdiğimi 3. deneme yaptığımız merkez kabul etmedi kendi anlaşmalı yerinde çektirdik, yapışıklık var dedi operasyon geçirdim 2 ay bekledik, sonrasında tekrar çekildi her şey normal olduğu söylendi. İnş. Bu kez olacak ümitsizliğe kapılmak moral bozmak yok her yıl yeni tedaviler çıkıyor, artık tüp bebekte mesela yapay rahimler çıkmış :)Yıllar sonra 9 ay karnımda taşıdım olmayacak sanırım, Herkes verecek yapay rahimde büyüyecek doğacak
Olur mu olur inanki neler neler çıkıyor şaşırmam herşeyin genetiiğini değiştirdiler inşallah bu sefer olur canım Allah yardımcınız olsun

Yeniden Bol bebiş haberi aldığımız bir topik olması dileğiyle 🤲😊 Nisan ayı Bat tarihleri kabulü başlamıştır 🌸🌸 Listeye eklenmek isteyen arkadaşlar beni etiketleyerek Bat tarinizi yazarsanız sevinirim 😊😊

Kullanıcı adı Bat TarihiSONUÇ
@Mervis26901 Nisan
yirmibesekim yirmibesekim 1 Nisan
@zennure001 Nisan
@Eses11 Nisan
@marshmelov1 Nisan
@gokceoz091 Nisan
@Umuthepvar451 Nisan
@Cmz1 Nisan
@Onyilsonra_2 Nisan
@minezmn412 Nisan
@ZeyElif3 Nisan
@zrn884 Nisan
@Meral014 Nisan
@Mavisevenkadin4 Nisan
Mavigrill Mavigrill 5 Nisan
@undomielk5 Nisan
@Feyzaakncc5 Nisan
@Kaderr275 Nisan
Mucize1357 Mucize1357 5 Nisan
@Mer1234586 Nisan
@peonia6 Nisan
@Esvera7 Nisan
@yaren34197 Nisan
@lacivertgibimi7 Nisan
@defne458668 Nisan
C cerka 8 Nisan
K Karauzumm 8 Nisan
@Gzmyts538 Nisan
@Teach_9 Nisan
@Nunu369 Nisan
@Ayrk9 Nisan
@Kelebenkk9 Nisan
@Dua46149 Nisan
@Feslegeen10 Nisan
@bshk199311 Nisan
@Kumrlmmm11 Nisan
@aysesngul12 Nisan
@AryaEvaninAnnesi12 Nisan
Bio_girl Bio_girl 12 Nisan
@Busraslankara13 Nisan
@Nasipolsunn13 Nisan
@yinene14 Nisan
@verybronze14 Nisan
@A R Y A15 Nisan
@evremmrv16 Nisan
@justderya21 Nisan
@Bsslce28 Nisan
Beni de ekler misiniz 🥰 Bat 18 Nisan

Y

Yok bana bişey demedi canım eşimde baktırmıştık sıkıntı yoktu benim adetim düzensizdi belkide yumurtlama günlerini tutturamadık hiç
Olabilir canım ovü testleriyle 3 ay deneyin olmazsa başka doktora eşinle birlikte gidin ayrıntılı baksınlar 😊

Eki Görüntüle 3031962 kızlar hepinize merhaba bende bugün ovu testinde piki gördüm ovu testi kullanıp piki görenler ilişki olarak nasıl değerlendiriyorsunuz acaba
Eşinde problem yoksa 1 gün öncesi, pik günü, ertesi gün olarak değerlendiriyorlar..Eşinde prob.varsa pikten önce gün aşırı olacak şeklinde, pik günü ve pikten bir gün sonrası şeklinde veriyor

Eki Görüntüle 3031953
Mrb kızlar ; Bnm ovu testimde koyulaşma olurken silinme oluyor.. giderek koyulaşma olması lazım değil mi.? yumurtlama zamanım daha gelmedi nasıl oluyor böyle.?
Kuzum koyulaşır henüz erken böyle dalgalanmalar olabiliyor test yapmaya devam et 😘

Bizde de sp

Daha neler duyucaz 😁😁 Bu ay olmazsa mecbur artık hem sağlık içinde aslında çektirmek lazım ama bizim başımıza bişey gelmeden yapmıyoruz 😊 inşallah sizde güzel haberler alırsınız bekliyorum haberlerini 😘🌸

Yeniden Bol bebiş haberi aldığımız bir topik olması dileğiyle 🤲😊 Nisan ayı Bat tarihleri kabulü başlamıştır 🌸🌸 Listeye eklenmek isteyen arkadaşlar beni etiketleyerek Bat tarinizi yazarsanız sevinirim 😊😊

Kullanıcı adı Bat TarihiSONUÇ
@Mervis26901 Nisan
yirmibesekim yirmibesekim 1 Nisan
@zennure001 Nisan
@Eses11 Nisan
@marshmelov1 Nisan
@gokceoz091 Nisan
@Umuthepvar451 Nisan
@Cmz1 Nisan
@Onyilsonra_2 Nisan
@minezmn412 Nisan
@ZeyElif3 Nisan