Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok canım ilk için uğraşıyoruz biz 18 ay oldu büyük ihtimal aşılama olucak bizim bu ay son kez normal yoldan deniyoruz
Anladım canım benim kuzenim 23 yaşında evlendi çocuğu olmadı tam umudunu kesti 40 yaşında hamile kaldı Rabbim ne zaman nasip eder bilinmiyor biz çabalayalım inşallah Rabbim nasip eder inşallah en kısa zamanda

Kuzum benim miyomu ultrasonda gördüler 2.5 mm gebeliğe engel bı yerde olmadığı için müdahale edilmedi gebeliğe engel bı yerdeyse müdahale edilmesi gerekiyor doktorun ne soyledi

Bugünden itibaren eşinde sorun yoksa değerlendirin siliklesince bırakırsıniz eşinde sorun varsa gün aşırı ilerleyebilirsiniz canım

Amin canım

Kızlar bız yumurtlama öncesi ve sonrası sık ilişki yumurtlama olduktan sonra bir veya iki kez. Sonra saliyoruz baya eşim yoğun çalışıyor yorgun, bide ovu test ile bakıyorum hep silik. Sizce gene de düzenli ilişki devam etmeli mi

Kuzum benim miyomu ultrasonda gördüler 2.5 mm gebeliğe engel bı yerde olmadığı için müdahale edilmedi gebeliğe engel bı yerdeyse müdahale edilmesi gerekiyor doktorun ne soyledi
Kadın doğum doktoru 20 gün önce hiçbirşey görmemişti ki check-up yapan doktor da kadın doğuma gidersin dedi. 20 günde nasıl oldu anlamadım. Çatlamamış yumurta olabilir dedi doktoruma yazdım da

Kadın doğum doktoru 20 gün önce hiçbirşey görmemişti ki check-up yapan doktor da kadın doğuma gidersin dedi. 20 günde nasıl oldu anlamadım. Çatlamamış yumurta olabilir dedi doktoruma yazdım da
Alttan muayene ile baksın görür zaten miyom mu yumurtamı diye miyom öyle 20 günde olucasak bişey değil ya doktorunun gozunden kaçtı yada bu check up yapan yanlış gördü

Doktorda salıyor siz kendinize göre takılın

testi bu şekilde catlamadan kaç gün sonra görüyorsun elimde 1 tane vardı yapayım dedim de dün çatlama oldu diye düşünüyorum
Bu şekilde silik çıkması çatlamaya başladığına işaret. İlk çatlama gününde böyle çıkar ve gittikçe daha da silikleşir canım

bazen ovülasyon döneminde oluşan yumurtalar o ay vücuttan atılamayabiliyor, bu da myom gibi gözükebiliyor ultrasonda. çok büyük çoğunlukla bir sonraki regl döneminde kanamayla atılıyor. endişelenmene gerek olmayabilir, takip et bakalım. reglden sonra ultrasona gitmen en sağlıklısı

İlk defa katılicam anlata bilirmisiniz
Hoşgeldin geldin canım Adet tarihini yazdım..Ne kadar süredir çocuk istediğini, neler yaptığını anlatıyorsun..Pozitif görünce bildiriyorsun..Aklına takılan birşey olursa sorabilirsin

Bu şekilde silik çıkması çatlamaya başladığına işaret. İlk çatlama gününde böyle çıkar ve gittikçe daha da silikleşir canım
Elimde bı tane olunca hangi gün olduğunu bilemedim bı gün öncesini değerlendirdik o gün akşamüzerine doğru sağ kasık agrim olmuştu, akıntım olmuştu bariz çatlama belirtisiydi ama bu testi yaptığımda hiç bir belirtim kalmadı artik hayırlısı birgün öncesiyle idare edicez

Evet ben de öyle düşündüm. Umarım da öyledir. Daha önce hiç myom var dememişlerdi. Gebeliği engeller diye korktum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…