Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tüp bebek baslixaz kuzum Mayıs'ta dokroruma gitcem inşallah ♥️ senin nasıl geçiyor hamislik 🥰doktor nrdiyi
Bulantılarım başladı benim 1 haftadır biraz surunduruyor ama olsun 18 aydir bugunleri bekliyorduk kalp atışını duyduk bu sonraki kontrol 20 gün sonra bakalım 😊 İnşallah istediğiniz gibi ilerler süreciniz muhakak yaz merak ederim 🤲🌸😊

Ayy dün hepsi geldi mfk man mfk women bide sirkesini söylemiştim bugünde doktordan geldim 21. Günümdeyim çatlamış sonunda sag tarafımda bir tane ben hiç beklemiodum bakalım tutarsa geç döllenme olucam bu arada sabah da eşimlw birlikte yuttuk ürünlerden başla hemen
Var mı sonuç canım

Merhabalar, umarım herkes istediği sonuçları alırr.. Beklemek gerçekten çok zor. Bnm bat 30 nisan . Bu sabah yani 25 nisanda evde erken test yaptım 2. Çizgi silik gibi ama sizde görüyormusunuz?

Eklentiler

• 5EF6099C-3FF1-4BF6-8364-014B1F724C69.jpeg
    5EF6099C-3FF1-4BF6-8364-014B1F724C69.jpeg
    47,1 KB · Görüntüleme: 68
Bulantılarım başladı benim 1 haftadır biraz surunduruyor ama olsun 18 aydir bugunleri bekliyorduk kalp atışını duyduk bu sonraki kontrol 20 gün sonra bakalım 😊 İnşallah istediğiniz gibi ilerler süreciniz muhakak yaz merak ederim 🤲🌸😊
Amin inşallah canım ayy çok sevindim bende Mayıs'ta doktorla konuşup sonbahar gibi istiyorum tüp bebek olayını fiziksel bedensel dinlnmek için eşimin sperm sorunu için de danisacm ayrıca
En azından hocadan da görüş almak istiyorum

X