Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bana da haber ver seni bekliyorum bak

Korkunuzu anlıyorum isterseniz iki gün daha bekleyip test yapın daha garanti inşaAllah vardır
Ha illa şuan bana kalk test al gel yap diyosun karnım ağrıyor ama ara ara hasta olacak gibi of ne zor bu beklemek ya günün geçti mi senin?
Senin bat zaten geçmiş beşinci idrarınla yapsan da çıkar ama gönlün nası rahat etcekse öyle yap ama bende yapmandan yanayım
Valla daha gelen giden yok. Heyecan dorukta vermedim kan henüz, gelmezse 2 gün daha beklemeyi düşünüyorum. Hala regl olacakmış gibiyim ama bakalım.
Yaaa gelmezz o kız gelmez bekleemeee sen
Günüme 5 gün var canım ben sabırsızım bence hemen test yap
Sen bensin

Ya işte ne biliyim ilkinde erken öğrenip sonra kaybedince bu sefer Bi tedirginim ama aldım eve geçiyorum şimdi yapıcam

Çıkar canım varsa ilk idrar olucak diye bişey yok

Eki Görüntüle 3051331 kızlar inanamıyorum inanamıyorum
Yaaaaa hissettim vallahi yaaaa. Hayırlı olsun canım çok sevindim
Benim de 1tane erken gebelik kaldı 4tane kullandım ilkinde pozitif çıksa da koyulaşcak mı diye yaptım hep
Valla aynen bende yaa eczane eşimin arkadaşı bir de bizim dükkanla yan yana ordan almıyorum İnternetten alıyorum. Öyle olmasa her gün eczane yolu tutarım
Sağlıkla katlanarak artsın değerin inşallah
Teşekkür ederim canım
Hamileeeyyiiiiiiiiimmmmmmmmmmm
Canım benim çok mutlu oldummmmmmmmmmmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…