Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sen zaten test yapmadınmı kız
Yaptım ama çok silikti bir de daha 5 gün var bata kesin olsun diye yapar dururum ben artık
Kızlar bata 8 gün var ama kasıklatımda sancı var ve göğüs uçlarım çok acıyor belirti olabilir mi acaba yardım lütfen
Olabilir canım
O kötü günlerden sonra rabbim bi mucize verir inşallah da çektiğim cefanin cani sagolsun sefanin güzelliğine bak diyecez
Amiinn inşallah

Bende elendiiim Mayıs ayına geçiyorum kızlar Bütün hamişler inşallah sağlıcakla kucağınıza alırsınız hepinizi tebrik ederim

Bende cumartesi günü hamile olduğumu öğrendim araştırma yaparken sizi gördüm.Rabbim isteyen herkese nasip etsin
Hayırlı olsun canım sağlıkkla kucağına al inşaAllah
Eki Görüntüle 3051048 eveeeet kızlar dün akşam karanlıkta cıkan bu sabah ilk idrarla yaptığım testte gözükmeye başladı kan testine gidiyorum dua edin
Oooo harikasınnn betaya hiç üzülme o bata kadar Allahın izyle artarr benim 5gün kala 101 çıkmıştı senin 7gün var tam olması gerektiği gibi betan bence
cuma günü yapacağım canım ben de inşallah :)
İnşaAllah sana da sevineceğizzzz
Sabaha bakalım neler bekliyor beni inşallah öyle olur
Kız gamzeli seni bekliyom

Kızlar bata 3 gün var comfort erken gebelik testi ilk idrarla yaptım 5 dakika içinde gördüm çizgiyi yanılma payı var mıdır yardımcı olur musunuz

Eklentiler

• 6A1EF84B-D658-4ED7-B754-941722708CD3.jpeg
    81,8 KB · Görüntüleme: 66
11.20 gece randevum kalbim duracak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…