Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlar iyi akşamlar hatırlayanlarınız vardır testim silik çıkmıştı beta değerim 6,70 çıkmıştı. Dün çok olmamakla birlikte kanamam olmuştu. Akşam durdu bugün öğleden sonra kahverengi olarak hafif düzeyde gelmeye devam etti. Bat 17 bu arada Kan testi vermedim tekrar. Sizce yarın sadece kan testini mi yenilemeliyim yoksa ilk muayene için hastaneye mi gitmeliyim. Normalde kese görünmez diye düşündüğüm için salı gününe randevu almıştım. Bu leke çok kafamı karıştırdı.
Mrb hatırlıyorum evet bence kesinlikle kan vermelisin.. senin yerlesme kanamam vs olabilir o diye düşünüyorum.. bazi gebelerde ilk hftalar adet donemi bu lekeler oluyor.. ben olumlu olduğunu düşünüyorum

Mrb hatırlıyorum evet bence kesinlikle kan vermelisin.. senin yerlesme kanamam vs olabilir o diye düşünüyorum.. bazi gebelerde ilk hftalar adet donemi bu lekeler oluyor.. ben olumlu olduğunu düşünüyorum
Bana da yerleşme kanaması gibi geliyor. Ama insan tedirgin de oluyor. 2 gündür aşırı uykuluyum gün boyu kafamı kaldıramıyorum.sabahları sağlık ocağının tahlil saatini kaçırdım yarın ilk tahlili yaptırdığım hastaneye gideyim en iyisi

Merhaba aglama krizinden sonra soluğu hemen burda aldım ben normalde çok düzenli adet olurum ama bu ay 11 gün gecikti bugun kan verdim ama negatif ben kendimi hamile gibi hissediyordum bile bile bekledim olurum belki diye ama olmadim akinti var gogus hassasiyeti var bel agrisi kasık batması ve agrisi var adet olacakmışım gibi sürekli ama olmadim sizce hamile olabilir miyim adet söktürücü verdi doktor kullanmalı miyim
Merhaba bir doktorun yazısında gebeliği çok arzulayan kadınlarda tüm gebelik semptomlarının oluştuğunu fakat gebeliğin gerçekleşmediğini okumuştum.belki böyle bir durum gelişmiştir Naçizane fikrim tahlillerinizi yenileyin artış yoksa ilaca başlayın. İçinize sinmediyse başka bir doktora muayene olun. Gebelik yoksa bir an önce tedavi olup yeni planlama yaparsınız. İnşallah tez zamanda dileğiniz kabul olsun 🥰🤲

Merhaba bir doktorun yazısında gebeliği çok arzulayan kadınlarda tüm gebelik semptomlarının oluştuğunu fakat gebeliğin gerçekleşmediğini okumuştum.belki böyle bir durum gelişmiştir Naçizane fikrim tahlillerinizi yenileyin artış yoksa ilaca başlayın. İçinize sinmediyse başka bir doktora muayene olun. Gebelik yoksa bir an önce tedavi olup yeni planlama yaparsınız. İnşallah tez zamanda dileğiniz kabul olsun 🥰🤲
Aminnnn hepimizin inşallah ya Allah kimseyi bu yollarda oyalamasin çok zormuş

Kan testini tekrar vermenizde fayda var bence belirtileriniz neler
Belim ve basenlerim bir kaç gün ağrıdı. Rahim içi tam bir gün boyunca sızı hissettim ertesi güne kadar geçmemişti(daha önce ovülasyon dönemimde bunu hiç yaşamamıştım).Göğüslerimde halen hassasiyetim var. Karnımın guruldaması bir kaç gün sürdü. Biraz da sinirlilik var. Regl belirtileri ile aynı ama tabi bilemiyorum. Biraz daha bekleyeyim kan testini yine yaparım 🌸

:anneadayı::emir_bebek::nazar::anneadayı::emir_bebek::nazar:

Yeniden Bol bebiş haberi aldığımız bir topik olması dileğiyle 🤲😊 Nisan ayı Bat tarihleri kabulü başlamıştır 🌸🌸 Listeye eklenmek isteyen arkadaşlar beni etiketleyerek Bat tarinizi yazarsanız sevinirim 😊😊

Kullanıcı adı Bat TarihiSONUÇ
@nisan19901 Nisan:anneadayı::emir_bebek::nazar:
@seklla1 Nisan❌
@Noonameee1 Nisan:anneadayı::emir_bebek::nazar:
@visnelikek411 Nisan❌
@zennure001 Nisan❌
@Eses11 Nisan❌
@marshmelov1 Nisan❌
@gokceoz091 Nisan:anneadayı::emir_bebek::nazar:
@Umuthepvar451 Nisan:anneadayı::emir_bebek::nazar:
@Cmz1 Nisan❌
@Onyilsonra_2 Nisan❌
@beyazpapatya352 Nisan:anneadayı::emir_bebek::nazar:
@dearss2 Nisan:anneadayı::emir_bebek::nazar:
@minezmn412 Nisan❌
@ZeyElif3 Nisan❌
@oylebirkimse3 Nisan:anneadayı::emir_bebek::nazar:
@Lara673 Nisan❌
@zennure003 Nisan❌
@zrn884 Nisan❌
@iyilikperisi924 Nisan❌
@nilepp14 Nisan:anneadayı::emir_bebek::nazar:
@Meral014 Nisan❌
@Mavisevenkadin4 Nisan❌
Mavigrill Mavigrill 5 Nisan:anneadayı::emir_bebek::nazar:
@yenigelininiz245 Nisan❌
@Neslihira20145 Nisan❌
@undomielk5 Nisan❌
@Feyzaakncc5 Nisan❌
@Kaderr275 Nisan:anneadayı::emir_bebek::nazar:
@Mucize13575 Nisan❌
@Mer1234586 Nisan:anneadayı::emir_bebek::nazar:
@Mltm55526 Nisan:anneadayı::emir_bebek::nazar:
@seyma46 Nisan:anneadayı::emir_bebek::nazar:
@peonia6 Nisan❌
@Esvera7 Nisan❌
@yaren34197 Nisan❌
@bilgebiri7 Nisan❌
@lacivertgibimi7 Nisan:anneadayı::emir_bebek::nazar:
@defne458668 Nisan❌
@LadyRuby8 Nisan❌
@ZorluBekleyis8 Nisan❌
@angel00038 Nisan❌
@cerka8 Nisan:anneadayı::emir_bebek::nazar:
@Karauzumm8 Nisan❌
@mmmeyra8 Nisan:anneadayı::emir_bebek::nazar:
@Jalepenolupasta8 Nisan:anneadayı::emir_bebek::nazar:
@Gzmyts538 Nisan❌
@Teach_9 Nisan❌
@Nunu369 Nisan❌
@Ayrk9 Nisan❌
@Kelebenkk9 Nisan❌
@Dua46149 Nisan❌
@Feslegeen10 Nisan❌
@Hermiione10 Nisan:anneadayı::emir_bebek::nazar:
@Neslihira201410 Nisan❌
@orkideboncuk11 Nisan❌
@secretlife11 Nisan❌
@DefneM13511 Nisan:anneadayı::emir_bebek::nazar:
@femmefleur11 Nisan❌
@Kumrlmmm11 Nisan❌
@masal_1911 Nisan:anneadayı::emir_bebek::nazar:
@busenurkaay11 Nisan❌
@aysesngul12 Nisan
@turmeric12 Nisan
@AryaEvaninAnnesi12 Nisan:anneadayı::emir_bebek::nazar:
@Bio_girl12 Nisan
@pheebs12 Nisan❌
@Yshem12 Nisan❌
@Asi kedi12 Nisan
@Busraslankara13 Nisan
@Hakimexanim13 Nisan❌
@LittleDreams13 Nisan
@Nasipolsunn13 Nisan❌
@Ballikabak13 Nisan:anneadayı::emir_bebek::nazar:
mantiric mantiric 13 Nisan
@yinene14 Nisan
@lisasi014 Nisan
@Merco755514 Nisan:anneadayı::emir_bebek::nazar:
@verybronze14 Nisan
@A R Y A15 Nisan❌
@bshk199315 Nisan❌
@skcsygt15 Nisan:anneadayı::emir_bebek::nazar:
@Safiye1915 Nisan❌
Gamzeli04 Gamzeli04 15 Nisan
@miresl15 Nisan
@Safiye1915 Nisan
@evremmrv16 Nisan
@ad00016 Nisan❌
@sultansultan9016 Nisan❌
@marythebaby16 Nisan
@Pembesacli Rapunzel17 Nisan
@denizderin117 Nisan
Q qwertyuop 17 Nisan
@Limonsekeri18 Nisan
@HiS18 Nisan
@kaktus0618 Nisan
@Hayatlarrr18 Nisan
@gazigizmo19 Nisan
@Pulmicort_Combivent19 Nisan
@Mervis269020 Nisan
@Aysundeniz20 Nisan
@justderya21 Nisan
@Derin0221121 Nisan
@mklbs22 Nisan
@sweetdreams198522 Nisan
@cerenay00022 Nisan
ramella ramella 22 Nisan
@Sina763623 Nisan
@Chyperus23 Nisan
@Kendikendine24 Nisan:anneadayı::emir_bebek::nazar:
ManyakMisir ManyakMisir 24 Nisan
@Lara6725 Nisan
@cido0925 Nisan
@marshmelov25 Nisan
@Reyyanalmd26 Nisan
@psikologanneler26 Nisan
@meryemduru2226 Nisan
@golgelericinde26 Nisan
@Onyilsonra_26 Nisan
@crab_mother27 Nisan
@visnelikek4127 Nisan
@Brckrks27 Nisan
@sedacamasal27 Nisan
@Bsslce28 Nisan
@Sahrazad28 Nisan
@sonsuzaskk29 Nisan
@melodiiiiiii29 Nisan
@Mervis269030 Nisan
@Papatyamveben-Mavi30 Nisan
@Mavisevenkadin30 Nisan
@maria1130 Nisan
20nisan

Belim ve basenlerim bir kaç gün ağrıdı. Rahim içi tam bir gün boyunca sızı hissettim ertesi güne kadar geçmemişti(daha önce ovülasyon dönemimde bunu hiç yaşamamıştım).Göğüslerimde halen hassasiyetim var. Karnımın guruldaması bir kaç gün sürdü. Biraz da sinirlilik var. Regl belirtileri ile aynı ama tabi bilemiyorum. Biraz daha bekleyeyim kan testini yine yaparım 🌸
Evet bende de bel kasık ağrısı ve kasikta batmalar oluyor. Goguslerim sis ve akintim var guruldamalar bende mütemadiyen var. Ne kadar negatif çıkarsa çıksın ben hissediyorum hamileyim. Eğer bu kadar gecikmeye rağmen yine olmazsa tamamen çıkaracağım bebek fikrini. Allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin❤🌺 inşallah🌺

Kızlar kendimi gebe hissediyorum ama heveslenmekte istemiyorum. Bir gögsüm 10 gündür ağrıyor ve diğerinden büyük eşitsizlik oluştu yani. İlk çocuğumda da öyleydi. Hep o gögsüm daha çok süt verdi. Günler sene gibi geçiyor testlere de cesaret edemiyorum. Ya Pazartesi ya da çarşamba regl günüm. Bütün mesajlarınızı okuyorum kan testine de gidesim yok gecikmesi taraftarıyım sanki yoksa yıpranıyoruz...

Eğer suphen varsa bence tekrar kan ver ve baska bir doktora görün. Kimyasal geçirmişte olabilirsin dicem ama o zaman kanama baslardi diye biliyorum.. düzenli oluyorsan stres hava degisimi vs.bunlar da etkiliyor
Pazartesi tekrar kan vereceğim öyle eminim ki hayatımda ilk defa adetim böyle gecikiyor normalde kurulu saat gibi olurum yıllardır

Bana da yerleşme kanaması gibi geliyor. Ama insan tedirgin de oluyor. 2 gündür aşırı uykuluyum gün boyu kafamı kaldıramıyorum.sabahları sağlık ocağının tahlil saatini kaçırdım yarın ilk tahlili yaptırdığım hastaneye gideyim en iyisi
Benim de ilkinde oyle uyku basardi ki basimi kaldiramazdim.. oyle yap sen hastaneye git. burada devlette acilden beta bakilmiyor. Saglik ocagi da ertesi gne kaliyor sonuclar.hos haftasonu zaten kapalı .. sonucu mutlaka bizimle paylaş olur mu?

X