Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Mrb hatırlıyorum evet bence kesinlikle kan vermelisin.. senin yerlesme kanamam vs olabilir o diye düşünüyorum.. bazi gebelerde ilk hftalar adet donemi bu lekeler oluyor.. ben olumlu olduğunu düşünüyorum

Mrb hatırlıyorum evet bence kesinlikle kan vermelisin.. senin yerlesme kanamam vs olabilir o diye düşünüyorum.. bazi gebelerde ilk hftalar adet donemi bu lekeler oluyor.. ben olumlu olduğunu düşünüyorum
Bana da yerleşme kanaması gibi geliyor. Ama insan tedirgin de oluyor. 2 gündür aşırı uykuluyum gün boyu kafamı kaldıramıyorum.sabahları sağlık ocağının tahlil saatini kaçırdım yarın ilk tahlili yaptırdığım hastaneye gideyim en iyisi

Merhaba bir doktorun yazısında gebeliği çok arzulayan kadınlarda tüm gebelik semptomlarının oluştuğunu fakat gebeliğin gerçekleşmediğini okumuştum.belki böyle bir durum gelişmiştir Naçizane fikrim tahlillerinizi yenileyin artış yoksa ilaca başlayın. İçinize sinmediyse başka bir doktora muayene olun. Gebelik yoksa bir an önce tedavi olup yeni planlama yaparsınız. İnşallah tez zamanda dileğiniz kabul olsun

Aminnnn hepimizin inşallah ya Allah kimseyi bu yollarda oyalamasin çok zormuş

Kan testini tekrar vermenizde fayda var bence belirtileriniz neler
Belim ve basenlerim bir kaç gün ağrıdı. Rahim içi tam bir gün boyunca sızı hissettim ertesi güne kadar geçmemişti(daha önce ovülasyon dönemimde bunu hiç yaşamamıştım).Göğüslerimde halen hassasiyetim var. Karnımın guruldaması bir kaç gün sürdü. Biraz da sinirlilik var. Regl belirtileri ile aynı ama tabi bilemiyorum. Biraz daha bekleyeyim kan testini yine yaparım

20nisan

Evet bende de bel kasık ağrısı ve kasikta batmalar oluyor. Goguslerim sis ve akintim var guruldamalar bende mütemadiyen var. Ne kadar negatif çıkarsa çıksın ben hissediyorum hamileyim. Eğer bu kadar gecikmeye rağmen yine olmazsa tamamen çıkaracağım bebek fikrini. Allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin❤ inşallah

Kızlar kendimi gebe hissediyorum ama heveslenmekte istemiyorum. Bir gögsüm 10 gündür ağrıyor ve diğerinden büyük eşitsizlik oluştu yani. İlk çocuğumda da öyleydi. Hep o gögsüm daha çok süt verdi. Günler sene gibi geçiyor testlere de cesaret edemiyorum. Ya Pazartesi ya da çarşamba regl günüm. Bütün mesajlarınızı okuyorum kan testine de gidesim yok gecikmesi taraftarıyım sanki yoksa yıpranıyoruz...

Eğer suphen varsa bence tekrar kan ver ve baska bir doktora görün. Kimyasal geçirmişte olabilirsin dicem ama o zaman kanama baslardi diye biliyorum.. düzenli oluyorsan stres hava degisimi vs.bunlar da etkiliyor
Pazartesi tekrar kan vereceğim öyle eminim ki hayatımda ilk defa adetim böyle gecikiyor normalde kurulu saat gibi olurum yıllardır

Benim de ilkinde oyle uyku basardi ki basimi kaldiramazdim.. oyle yap sen hastaneye git. burada devlette acilden beta bakilmiyor. Saglik ocagi da ertesi gne kaliyor sonuclar.hos haftasonu zaten kapalı .. sonucu mutlaka bizimle paylaş olur mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…