Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hamile olduğunu düşünüyorsan 1 hafta daha bekle yeniden test yap ona göre alırsın ilacı..Bu arada kan degerin kaç çıktı
0.100 cikmis bunları yaptim bugün sonra uyuyakalmışım 1 saat sonra baktım hafif silik çizgi sanki ben hayal mi görüyorum ya da yanlış mıdır bu 1 saat geçtiği için

Eklentiler

• 20220415_183656.jpg
    20220415_183656.jpg
    83,2 KB · Görüntüleme: 38
  • 20220415_183652.jpg
    20220415_183652.jpg
    83,4 KB · Görüntüleme: 40
  • 20220415_183638.jpg
    20220415_183638.jpg
    86,2 KB · Görüntüleme: 38
kızlar iyi akşamlar hatırlayanlarınız vardır testim silik çıkmıştı beta değerim 6,70 çıkmıştı. Dün çok olmamakla birlikte kanamam olmuştu. Akşam durdu bugün öğleden sonra kahverengi olarak hafif düzeyde gelmeye devam etti. Bat 17 bu arada Kan testi vermedim tekrar. Sizce yarın sadece kan testini mi yenilemeliyim yoksa ilk muayene için hastaneye mi gitmeliyim. Normalde kese görünmez diye düşündüğüm için salı gününe randevu almıştım. Bu leke çok kafamı karıştırdı.

Eğer sahura kalkıp geri yatıyosan çalışmıyosan 12de falan uyanınca yap ben öyle yapmıştım sahurda malum su içiyozya bol bol en güzeli uyuyup uyandıktan sonra yapmak
Öyle yapayım canım sabah kalkınca yapmak daha iyi olur hem bir gün daha geçmiş olur 🤗 inşallah vardır bebiş Allahım hepimize nasip etsin

Merhaba aglama krizinden sonra soluğu hemen burda aldım ben normalde çok düzenli adet olurum ama bu ay 11 gün gecikti bugun kan verdim ama negatif ben kendimi hamile gibi hissediyordum bile bile bekledim olurum belki diye ama olmadim akinti var gogus hassasiyeti var bel agrisi kasık batması ve agrisi var adet olacakmışım gibi sürekli ama olmadim sizce hamile olabilir miyim adet söktürücü verdi doktor kullanmalı miyim
Negatif çıkmış zaten sonuc kanda 11 gün geçmesine rağmen. Kullanman lazım :KK43:

Merhaba aglama krizinden sonra soluğu hemen burda aldım ben normalde çok düzenli adet olurum ama bu ay 11 gün gecikti bugun kan verdim ama negatif ben kendimi hamile gibi hissediyordum bile bile bekledim olurum belki diye ama olmadim akinti var gogus hassasiyeti var bel agrisi kasık batması ve agrisi var adet olacakmışım gibi sürekli ama olmadim sizce hamile olabilir miyim adet söktürücü verdi doktor kullanmalı miyim
Beta degerin kaç cıktı düşük mü?

X