Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben bu gün erken gebelik testi yaptım bata 2 gün var ama negatif gölge bile yok. Bu ay ilk kez korumasız yumurtlama zamanı denemiştik. Böyle olup pozitif gören var mı sonradan acaba ? Olmadı sanki bu ay 🤔
2gün kala negatif görüp bat günü sipsilik gören arkadaşım var ama geç döllenmeydi inşaAllah sizinki de geç döllenmedir🤲🥰

bugün göğüslerimin yanları az az acımaya başladı bat 18 nisan acaba regl belirtisi mi gebelik mi ama başka bir belirtim yok 🙃 normalde batdan 10 gün önce regl belirtileri başlardı hep bu ay hiç bir şey anlamadım birde ilk gebe olduğumu öğrendiğim zamanda batı 5 gün geçince öğrenmiştim daha sonrasında belirtiler az az başlamıştı acaba yine aynı mı bi umut işte düşünüyoruz 🙃
Benim hala sıfır belirti melirti yok 🥲 aynı şekilde sitede de bir sürü kadın belirti yaşamamış ilk zamanlar okudum hepsini ama etrafımdaki çoğu arkadaşım regl ağrısı çekti ve hamile kaldılar yani ağrısa da ağrımasa da her türlü sonuç bebek olabilirmiş onu gördüm sakın belirti yok diye üzülmeyin ya da regl ağrım geldi diye üzülmeyin bütün kızlara sesleniyorum🤲🤲♥️

Ben göremedimm canım arkadaşlar belki efektle falan görür varsa inşaAllah vardır🤲

Benim de bazı aylar akıntı bazı aylar regl ağrısı gibi oluyor anlıyorumki yumurtladım ama bazen de hiç bişey olmuyo yine de adet oluyorum gününde. Demekki yumurtluyorum olması gereken günde. Çünkü yumurtlamazsak adet olamayız o ay. Yani belirti yok diye yumurtlamayacağınızı düşünmeyin yumurtlama olacak🌸🌸
Çok teşekkür ederim kasık ağrılarım oldu ama akıntı olmayınca moraller bozuldu

Mrb bende ocakta kürtaj oldum kalbi durmus malesef 😞 benimde bugun yarin regl olmam gerekiyor sinir stres ne ararsan var..asiri kabizim falan filan.. test yapmicam çünkü bu ay ki plansız olmayabilir diye dsndum.sizin planli miydi?
Bekleyelim bence bikac gun daha. Kizimi da erken ogrendim ben sonra kese görünmesi icin bekliyorsun zaten hep bi beklemece ilk donem. Gecikirse bi test ardından kan veririm sonra keseye kadar takip eder doktora gdrm diyorum
Benim de yarın regl olmam gerek, aynı şekilde bi haftadır aşırı bi kabızlık var. Bir de göğüsler karın şiş arada bir regl ağrısı gelip gidiyor :KK43: sinir stres cabası. Dün normal test yapmıştım negatifti. Beklicez valla aynen

Benim hala sıfır belirti melirti yok 🥲 aynı şekilde sitede de bir sürü kadın belirti yaşamamış ilk zamanlar okudum hepsini ama etrafımdaki çoğu arkadaşım regl ağrısı çekti ve hamile kaldılar yani ağrısa da ağrımasa da her türlü sonuç bebek olabilirmiş onu gördüm sakın belirti yok diye üzülmeyin ya da regl ağrım geldi diye üzülmeyin bütün kızlara sesleniyorum🤲🤲♥️
İnşallah vardır canım ya valla heyecanla bekliyorum 🤲🏻 Bi göğüs sızısı başlar gibi oldu bugün anlayamadım erken gebelik yapsam çıkar mı çıkmaz mı diye korkuma yapmıyorum da

Arkadaşlar ilk ve son hali saatler sonra çıktı ama

Eklentiler

• IMG20220415150247.jpg
    IMG20220415150247.jpg
    67,2 KB · Görüntüleme: 96
  • IMG20220415131646.jpg
    IMG20220415131646.jpg
    49,5 KB · Görüntüleme: 86
Merhaba aglama krizinden sonra soluğu hemen burda aldım ben normalde çok düzenli adet olurum ama bu ay 11 gün gecikti bugun kan verdim ama negatif ben kendimi hamile gibi hissediyordum bile bile bekledim olurum belki diye ama olmadim akinti var gogus hassasiyeti var bel agrisi kasık batması ve agrisi var adet olacakmışım gibi sürekli ama olmadim sizce hamile olabilir miyim adet söktürücü verdi doktor kullanmalı miyim

Bu arada doktor rahim kalinligin 13 mm bu şekilde bu ay hamile kalamazsın söktürücü kullanıp sonra 1 ay dogum kontrol hapi kullanman gerekiyor dedi kafam karmakarışık ne yapacağımı bilemiyorum

Kızlar bugün adet başlangıcından 20. Gün yumurtlamanın 6. Günü, progesteron baktı doktor 9,06 çıktı. Sonuç geç çıktığı için doktoru yarın görebileceğim. Var mı bir yorumunuz? ovulasyon testlerinde baya pik gördüm ama benim artık rahim filmi çektirmem gerekiyor mu acaba ? yaşım da 32 😔

İnşallah canım bakalım erken gebelik testi aldım yarın sabah yapmayı düşünüyorum oruçluyken de ne saatte yapmak doğru oluyor sonuç için farkı var mı ki
Eğer sahura kalkıp geri yatıyosan çalışmıyosan 12de falan uyanınca yap ben öyle yapmıştım sahurda malum su içiyozya bol bol en güzeli uyuyup uyandıktan sonra yapmak

Merhaba aglama krizinden sonra soluğu hemen burda aldım ben normalde çok düzenli adet olurum ama bu ay 11 gün gecikti bugun kan verdim ama negatif ben kendimi hamile gibi hissediyordum bile bile bekledim olurum belki diye ama olmadim akinti var gogus hassasiyeti var bel agrisi kasık batması ve agrisi var adet olacakmışım gibi sürekli ama olmadim sizce hamile olabilir miyim adet söktürücü verdi doktor kullanmalı miyim
Biraz daha beklee istersen böyle hikayeler çok duydum çünkü bence bekle biraz hemen kullanma

Bugün bat günüm karnım çok ağrıyo gelecekler galiba

X