Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar sizce bende gebelik var mı adete 7 gün kala pembe testi yaptım hemen pozitif çıktı adete 5 gün kala kaset testi yaptım onda da sonradan çizgi çıktı

Eklentiler

• IMG20220414180250.jpg
    60,7 KB · Görüntüleme: 81
  • IMG20220412144243.jpg
    152,2 KB · Görüntüleme: 79
Canım benimde 19 bat

Kizlar sizce bende gebelik var mı adete 7 gün kala pembe testi yaptım hemen pozitif çıktı adete 5 gün kala kaset testi yaptım onda da sonradan çizgi çıktı
Kuzum kaset testtede gözüküyorsa kan ver büyük ihtimal başında çıkar yani hayırlı olsun şimdiden

İşteee hiç belli olmaz çoğu arkadaşım regl ağrısıyla hamile kaldı. O kırmızılar gelmeden hiçbişey belli değil gelse bile foşur foşur gelmesi lazım ikna olmamız için
Benimde kaşık ağrım var ama ne göğüsler de değişiklik var ne de akintida ağrı da regl habercisi sanırım

Hamile olduğunu düşünüyorsan 1 hafta daha bekle yeniden test yap ona göre alırsın ilacı..Bu arada kan degerin kaç çıktı

Bilmiyorum sonradan çıktı inşallah vardır yarın sabah tekrar test yapicam
Yarın test yapmak yerine akşam kan testi versen daha sağlıkli olur gebelik testlerinin sağı solu belli olmuyor bugün pozitif çıkar yarın negatif bı bakarsın hamilesin

Kasık ağrısı batması vs de belirti canım sen test yapmış mıydın göğüs akıntı boşver olmasa da olur şart değil
Evet yaptim dört tane.
Yedi gün kala iki erken gebelikte silik çizgi 6 gün kala erken gebelikte negatif. 5 gün kala kaset testte çok sonradan çizgi çıktı hicbisey anlamadım ben

Eklentiler

• IMG20220414180250.jpg
    60,7 KB · Görüntüleme: 51
  • IMG20220412144243.jpg
    152,2 KB · Görüntüleme: 53
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…