Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Gebelik testi yapsaydın canım benimde bata yakın kabızlık hat safhaya ulaşmışti

Ben bu gün erken gebelik testi yaptım bata 2 gün var ama negatif gölge bile yok. Bu ay ilk kez korumasız yumurtlama zamanı denemiştik. Böyle olup pozitif gören var mı sonradan acaba ? Olmadı sanki bu ay

Gebelik testi yapsaydın canım benimde bata yakın kabızlık hat safhaya ulaşmışti
Çıkar mi dersin canim iliski uzerinden 12 gun gecmis .. 14 gun gecmesi lazim diyorlar ya erken gebeligin kesin sonuc vermesi icin..adet gunum bugun ama nadirende olsa 30.gun olabiliyor 2 gune belli olur hersey zaten.. yapsam cikmaz diye dusundum sence?

bence cıkar ilk gebeliğimi 12 . gun ogrenmiştim

Çok geçmiş olsun rabbim tekrar yaşatmasın. Sıkıntılı süreçler gerçekten. Erken öğrenmek iyi olmuyo bende ilkinde gün geçiremedim kese için bekle bebek için bekle 2 ay sene gibi gelmişti şimdide öğrenmek istemiyorum aslınfa ama bugün bi işlem için randevum vardı hamileysem giremiycem öğren öyle gel dediler belki bi test alır ya da kan veririm bugün. Ama sonrasında her halükarda da bi hafta 10gün daha beklemeyi düşünürüm doktor için
Benim planlı denebilir bu arada

Teşekkürler amin Rabbim kimseye yasatmasin. sukurler olsun ki bi evladım var Rabbim hic tatmayanlara hakedenlere versin..
Senin mecburi olmus o zaman kan vermen ne guzel öğrenmiş olursun işte
Bize de haber ver olur mu?

Çıkma ihtimali yüksek çıkmazsa adet günün geçince yeniden yaparsin

bugün göğüslerimin yanları az az acımaya başladı bat 18 nisan acaba regl belirtisi mi gebelik mi ama başka bir belirtim yok normalde batdan 10 gün önce regl belirtileri başlardı hep bu ay hiç bir şey anlamadım birde ilk gebe olduğumu öğrendiğim zamanda batı 5 gün geçince öğrenmiştim daha sonrasında belirtiler az az başlamıştı acaba yine aynı mı bi umut işte düşünüyoruz

Kızlar merhaba size bişey sormak istiyorum yardımcı olun lütfen kafam karıştı geçen ay yumurtlamamı akıntımdan çok net anlamıştım. Fakat bu ay yumurtlama akıntısı yaşamadım bu yumurta oluşmadığı anlamına mı geliyor.

Evet evet biliyorum beklemek daha çok strese sokuyor napacağız bu acelecilikle bilemedim
Bilmem miii ben ilk aydı galiba her gün test yaptım son dört beş gün
Kesinlikle bu kafayım ben de o kırmızılar gelmeden her zaman umut var hatta o gelse bile ilk yarım gün inanmıyorum foşurdayana kadar hep bir yerlerde umut kırıntım oluyorr yüzde doksanbeş bilsem de olumsuz o ay yüzde beş de olsa umut ediyor içim yine de
Yaa 7gün kala kan testi bile olsa bence çok erken geldi bana çünkü bat günü 50 ile 100 ile hamile kalan birsürü insan var 7gün öncesine sayarsak sıfırlarda demektir beta yani inşaAllah bata yakın pozitifi görürsünüz bence bir iki gün kala erken gebelik testi yapın yine de

Benide ekler misiniz

Çıkar Allahın izniyle canım ben de 5gün kala öğrendim gözle görülüyodu senin 2 ya da 4 günün var çıkma olasılıgı yüksek erken gebelik testinde

inşallah kuzum umut ettiğimiz gibi olur

Arkadaşlar bakar misinz göze çarpan birşey ve mi yine duramadim
Ben göremedimm canım arkadaşlar belki efektle falan görür varsa inşaAllah vardır
Benim de bazı aylar akıntı bazı aylar regl ağrısı gibi oluyor anlıyorumki yumurtladım ama bazen de hiç bişey olmuyo yine de adet oluyorum gününde. Demekki yumurtluyorum olması gereken günde. Çünkü yumurtlamazsak adet olamayız o ay. Yani belirti yok diye yumurtlamayacağınızı düşünmeyin yumurtlama olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…