Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hanımlar kabızlıktan catlicam ya bu nedir? Dün lavman yaptim sabah bugun yine gaz kabızlık. var ama yapamıyorum magnezyum ne icsem ki gebelik ihtimaline karsi bide kafama gore biseyde kullanamıyorum. Gercekten illallah ettirdi 10 gündür ne çekiyorum bir ben bilirim denemedigim kalmadi.. maden suyu iyi gelir mi acaba. Bu arada yarın bat tarihim

Kuru inciri kaynatıp suyunu içersen çok iyi geliyor birde menengiç müthiş bağırsak çalıştırıyor. İlaç olarakta duphalac gebelere de veriliyor bildiğim kadarıyla

Kuru inciri kaynatıp suyunu içersen çok iyi geliyor birde menengiç müthiş bağırsak çalıştırıyor. İlaç olarakta duphalac gebelere de veriliyor bildiğim kadarıyla
Çok tesekkur ederim yarin kahveyi aldirayim.. duphalac cok kullandim kizima hamileyken bana misin dememişti

Test yaptın mı canım

Yok canim yapmadim pek umudum da yok zaten. Özel bi değerlendirme olmadi bizde bi ihtimal sadece .. reglim 28 30 gun arasi duzenli olur mutlaka.. bekleyecegim bugun itibariyle 28 oldu pazartesi belli olur zaten gecikip gecikmedigi
Hayırlısı olsun canım belki bi sürpriz olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…