Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar adete 5 gün kaldı aşırı bel ağrım var sürekli uzanmak istiyorum yaşayanlar var mı ?
Benim de ovulasyondan beri bel ağrısı vardı.. adete 3 kala testim pozitifti..
Daha adetime 7 gün var ovulasyon testi pik olunca hep yapayım dedim üstteki ovulasyon altındaki erkn gebelik testi altındaki kaset test

Bebetime çok hassas dediler ondan yaptım bu sekil
Bence attığın testlerde silikte olsa var

Kızlar kan testi verdim sonuç 6,70 çıktı son adet tarihim 26 Mart yani daha 3 haftalık bile olmamış oluyor dolayısıyla sonuç normal değil mi
Canım merhaba, benimde son adet tarihim 27si. Senin yumurtlaman ne zamandı? Bende yarın pregesteronla beraber beta yaptırmayı düşünüyorum erken mi acaba diye düşünürken senin yazını gördüm. İnsallah bebiştir sağlıkla kucağına alırsın canım

Kızlar kan testi verdim sonuç 6,70 çıktı son adet tarihim 26 Mart yani daha 3 haftalık bile olmamış oluyor dolayısıyla sonuç normal değil mi
Tabiki de çok yeni canım bata kadar ohoo çok güzel artar Allahın izniyle hamilesin hayırlı olsun sabredebilirsen üç dört gün bekle kan ver tekrar baya artmış olur

Yumurtlama olduğunu nereden anlayabiliyorsunz
Aynı regl agrısı gibi böyle bi şişkinlik rahatsızlık hissi oluyor sanarsınki regl olacaksın yarına öyle bişey yani ama her ay aynı belirtiler oluyo mu dersen hayır belki kendimi dinlediğim içindir dinlemediğim aylar hissetmiyorumdur ama adetin bittikten bikaç gün sonra 1hafta boyunca kendini dinle o rahatsızlık hissi anlaşılıyo hemen. Bir de yumurtlama akıntısı oluyor yumurtlamadan hemen bi kaç gün önce akıntı oluyor anla ki yaklaşıyo yumurtlama

Tabiki de çok yeni canım bata kadar ohoo çok güzel artar Allahın izniyle hamilesin hayırlı olsun sabredebilirsen üç dört gün bekle kan ver tekrar baya artmış olur
Ayyy inşallah Allah razı olsun bu duymak çok iyi geldi dayanabilirsem pazartesi daynamazsam yarın vereceğim inşallah

Merhaba uygulamaya göre 3 nisandı ama ben 4 te olabileceğini düşünüyorum.benim evde testim silikte olsa pozitif çıkmıştı zaten değerim de çok düşük varsa bi test yap istersen. İnşallah inşallah senin de sonucun pozitif çıkar

Ayn. Hepsi var bende şuan ama yumurtlama birgün olmaz mı bugünde yine pik tetsim

Oo erken yumurtlamışsın canım bata ozaman üç dört gün civarı var demekki inşaAllah güzelce artar dört günde de güzel katlar merak etme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…