Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar kan testi verdim sonuç 6,70 çıktı son adet tarihim 26 Mart yani daha 3 haftalık bile olmamış oluyor dolayısıyla sonuç normal değil mi
Canim bekleyerek netlesir cok yeni adetin de cok yakin degil . Benim de adete 2 gun kala cok dusuk çıkmıştı bi kere kimyasaldi sanırım düştü hmn. ama adetine vardir senin yeni başlamış gibi ostrojen artmaya

Kizlar piki yeni mi goruyorum ben yaa beynim yandi artik. Dun pik sanıyordum

Eklentiler

• 20220413_183022.jpg
    20220413_183022.jpg
    55,8 KB · Görüntüleme: 50
Canim bekleyerek netlesir cok yeni adetin de cok yakin degil . Benim de adete 2 gun kala cok dusuk çıkmıştı bi kere kimyasaldi sanırım düştü hmn. ama adetine vardir senin yeni başlamış gibi ostrojen artmaya
4 gün var. Yarından sonra yeniden kan vereceğim bir kez dış gebelik geçirdim tedbiren kan vermeyi doğru buluyorum inşallah düzenli artış gösterir

Arkadaşlar bugün adetin 3. Günü sağlık ocağında hormon tahlilleri verdim yarına çıkar mı sizce sonuç kendi doktoruma gideceğim.

Gönlünden geçenin en hayırlısı olsun canım 🥰

Kuzum daha pik olmamış
Daha fazla koyulaşmaz gibi geliyo canim yaa denicez bakalim
Değerlendir canım pik bazen çatlaması bir iki gün sürebiliyor benimde öyle olmuştu havuç ve incir tüket
Tuketiyorum Tuketiyorum ama değerlendirme kismi cok zor oluyor yaa ramazan ramazan 😂 valla boyle zorlanacagimi bilsem bu ay ovulasyonla denemezdim

Nisan ayı daha bitmedi 23 hamilemiz var buda +23 yeni insan demek bolune bolune cogaldik resmen 😁😍
Mavigrill Mavigrill canim benim gecikmemin 2.gunu testler negatif olmadim henuz ama adet bekliyorum beni carpilayabilirsin sagolasin 😚

X