Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Daha adetime 7 gün var ovulasyon testi pik olunca hep yapayım dedim üstteki ovulasyon altındaki erkn gebelik testi altındaki kaset test
Anladım.. bence erken gebelik testi icin erken olmus ypmak.ovulasyon hic kullanmadim bilmiyorum ama belki de yine yumurtladın.. bence regli bekle umutsuz olma hemen

Kız bu ay benim adetim az geldi normalde 3 paket ped kullanırdım bu ay 1 paket kullandim dolu dolu değil niye olabilir ki

Arya ile yaşadıklarınızı okuduktan sonra hamile olduğunuzu öğrenmek cok mutlu etti..
Bir yavrunuz cennete bir tanesi de saglikla kollarınızda olacak Allahin izniyle
Her aci baska da evlatla sınanmak bambaska, bundan sonra hep gülsün yüzünüz

Amin. Hem bu dünyada hem ahirette anne olacağım. Biri koynunda biri yüreğimde 2 evladım olacak Allah'ın izniyle. Allahım kimseyi evladından ayrı koymasın. O hastaneden kucağı boş çıkartmasın

Su iki testin cizgileri birlestirsek oyle pozitif olur anca Nasip onumuzdeki ayindir belki
Yaaa ama pes etmek yok canım benim zamanını bekliyor kuzular
Benim 2 gün kaldi canim bakalim beklemeyim ama benim calisma olmadı kazara olacak olursa ondan umidim yok
Pik günüü ilişki olmadı mı
Kızlar kan testi verdim sonuç 6,70 çıktı son adet tarihim 26 Mart yani daha 3 haftalık bile olmamış oluyor dolayısıyla sonuç normal değil mi
Geç döllenme olmuştur canım önemli olan 2 günde 2 katı artış

ManyakMisir pik falan takip etmedim ovulasyon kulanmiyorum..plansiz oldu ocak ayinda bi kaybım var acikcasi daha düşünmuyordum ama olursa cok mutlu olurum o ayrı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…