Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaaa çok sevindimmm sağlıkla gelsin inşallah darısı hepimizin başına 🥰🥰

Ovulasyonda çıkması için değerin yüksek olması gerekiyormuş ve adete daha 7 gün var diyorsunuz oradan tahmin ettim. Gebelik testinde bile çıkmaz şuan varsa bile. Ama tabi benim ki sadece tahmin :) siz yine de değerlendirin bu günü inşallah hayırlı haberler alırsınız :)
İns cnm

Yazmıştım aslında ama ben regl oldum sandım kahve rengi akıntı geldi. Bekle bekle devamı olmadı bu haftada 1 haftada 3 kg vermiştim. Şeker ilacı da vardı dedim acaba regl düzenimi mi bozdu. Reglden 2 gün önce erken gebelik testim negatifti. Ama adet söktürücü almam gerekir diye evdeki testleri deneyeyim dedim ekine tekrar ekliyorum. Tabi ben bir şok. Gece hemen acile betaya baktrmaya gittim o da 154 çıktı ☺️ son adet tarihi 17 mart olduğu için gayet yüksek bi değermiş.
Yaaa kuzum nasıl sevindim anlatamam çok zorlu bı sınavdan gectiniz inşallah bundan sonra sizin için herşey çok güzel olucak...Artık mutlu olma zamanı kendine ve bebisine sıkı sıkı sarıl çok iyi bak o artık seninle 😍😍😍

Yaaa kuzum nasıl sevindim anlatamam çok zorlu bı sınavdan gectiniz inşallah bundan sonra sizin için herşey çok güzel olucak...Artık mutlu olma zamanı kendine ve bebisine sıkı sıkı sarıl çok iyi bak o artık seninle 😍😍😍
Mezarlığa gittim kızıma hemen koşa koşa. ☺️ O gönderdi bana cennetten parçasını.

kızlarrrr ben regl oldum sanmıştım meğer hamileymişim. Tam regl gelmeyince test yaptım :anneadayı:

Allahım bana nasip etti tekrar yarın koşa koşa kızımın mezarına gideceğim. Ben ona d.günü hediyesi veremedim ama o bana verdi.
Hayırlı olsun sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah darısı başımıza 😍 çok sevindim senin adına ☺️

Ben daha önce hiç lavman yapmadım korkutucu geliyor bana 😂😂😂😂
Ben kızıma hamile oldugumu ogrendigim haftalarda da boyle oldum mecburen ypmistim birde dogum sonrası boyle oldum doktor onerisiyle ysptim ikisinide. insallah o duruma gelmeden çözersin.ben yaptim yine baska carem kalmamışti cunku 😅
tabi kabizlik tek basina bi belirti değil ama belirtiler arasından. Benim oructa tetikledi susuz ac kalmak falan

Ben kızıma hamile oldugumu ogrendigim haftalarda da boyle oldum mecburen ypmistim birde dogum sonrası boyle oldum doktor onerisiyle ysptim ikisinide. insallah o duruma gelmeden çözersin.ben yaptim yine baska carem kalmamışti cunku 😅
tabi kabizlik tek basina bi belirti değil ama belirtiler arasından. Benim oructa tetikledi susuz ac kalmak falan
Yaa bence de bir de ben çok su içen biri de değilim zaten 😂😂😂

X