Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Birazini okuyabildim sadece hickirarak cok zor bo sınaviniz olmus. Rabbim şefaatçi eylesin o guzel yavrunuzu, sabirlarin en buyugunu versin ne denilir ne soylenir bilemedim.insallah bu kez saglikli bir evlada sahip olursunuz dularim sizinle
Amin. Duam belli duyan belli. Hiç bir anneyi Allah'ım kucağı boş bırakmasın. Hastaneden kucağı boş çıkartmasın

Masallahİnsallah canım .doktor tüp bebekten baska bi tedavi yok dedi denedik yumurta bos cıktı .sanırım erken catladı yuksek ihtimalle bugun gidecegim doktora bana prp yapalım dıyecek diye düşünüyorum deneyebılırım .hayırlısı ama zor gibi geliyor

Kolay değil canım ama sen kızından hemen sonra istedin ikinciyi ya ara versen hiç farketmeyecektin bile en azından tedaviye başlamış oluyorsun, hem bir kere hamile kaldın vücudun gebeliği kabul eder

Kızlar ben dayanamadım dün tekrar beta hcg baktırdım. Yükselmiş ama 2 katı olmamış onu da tam 48 saat dolmadığındandır diye düşünüyorum.Kötü bi durum yoktur değil mi birde şimdiden doktora gitsem mi bilemiyorum. Lütfen yardımcı olun

Eklentiler

• Adsız.png
    223,3 KB · Görüntüleme: 55
Arkadaşlar bugün yine yaptım ovulasyon testi bu şekilde çıktı dunkunden daha köyü t çizgisi adete 7 gün kala yumurtlama mi acaba gebelik mi sağ kasığımda batmada var

Eklentiler

• IMG20220413095405.jpg
    110,8 KB · Görüntüleme: 68
  • IMG20220413095312.jpg
    97,6 KB · Görüntüleme: 72
Çok uzun hikaye erken doğdu yoğun bakımdayken boğuldu 1 yıl bitkisel hayatta kaldı. Hikayemiz bu linkte. Kötü tecrübe anlatıp kimseyi üzmek istemem okumak isterseniz : Bir Cennet Kuşu Arya Hikayesi
Sana sarılmayı çok istedim gözlerim dolu dolu tüylerim diken diken. Rabbim cennetinde kavuştursun sizi o zamana kadar yeni minnak yavruşunla ömür boyu mutlu ol canım. Yavrunda sizi cennetinde görüp çok mutlu olacaktır.

Kolay değil canım ama sen kızından hemen sonra istedin ikinciyi ya ara versen hiç farketmeyecektin bile en azından tedaviye başlamış oluyorsun, hem bir kere hamile kaldın vücudun gebeliği kabul eder
İnsallah ayrıca gecen yıl nisanda kürtaj oldum 8 haftalık kalbi durdu .ve bianda rezerv azaldı doktorlar da anlam veremedi

Umarım 4 gün sonra doğum günüydü kızımın. 14 gün sonra da ölüm günü. 1 yıl 10 günlük kısacık ömründe ancak bu kadar güzel tarihlerde bana hediye gönderirdi inanıyorum bebeğim cennetten ablasını gördü geldi

Benim durumumu güncelleyebilir misin :) Hamileymişim ben

İnşallah bebeğin seninledir canım
ManyakMisir napicaz ya cok kötüyüm lavman mi yapsak
Bitki çayı içtim ya bir kaç tane iftarla sahur arası rahatladım biraz
Evet duymuştum bunu kayısı çayı da var hazır o sabahına ishal yapıyor
Arkadaşlar bugün yine yaptım ovulasyon testi bu şekilde çıktı dunkunden daha köyü t çizgisi adete 7 gün kala yumurtlama mi acaba gebelik mi sağ kasığımda batmada var
Büyük ihtimal yumurtlama canım
Benim durumumu güncelleyebilir misin :) Hamileymişim ben
Yaaaa çok sevindim nasıl öğrendiniz

Nasıl öğrendin yaaa çok sevindimmm
Yazmıştım aslında ama ben regl oldum sandım kahve rengi akıntı geldi. Bekle bekle devamı olmadı bu haftada 1 haftada 3 kg vermiştim. Şeker ilacı da vardı dedim acaba regl düzenimi mi bozdu. Reglden 2 gün önce erken gebelik testim negatifti. Ama adet söktürücü almam gerekir diye evdeki testleri deneyeyim dedim ekine tekrar ekliyorum. Tabi ben bir şok. Gece hemen acile betaya baktrmaya gittim o da 154 çıktı son adet tarihi 17 mart olduğu için gayet yüksek bi değermiş.

Eklentiler

• IMG-20220413-WA0003.jpg
    37,1 KB · Görüntüleme: 63
  • IMG_20220413_114444.jpg
    137,1 KB · Görüntüleme: 62
Yumurtlama olduğunu nereden anlayabiliyorsunz

Yaaa çok sevindimmm sağlıkla gelsin inşallah darısı hepimizin başına
Yumurtlama olduğunu nereden anlayabiliyorsunz
Ovulasyonda çıkması için değerin yüksek olması gerekiyormuş ve adete daha 7 gün var diyorsunuz oradan tahmin ettim. Gebelik testinde bile çıkmaz şuan varsa bile. Ama tabi benim ki sadece tahmin :) siz yine de değerlendirin bu günü inşallah hayırlı haberler alırsınız :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…