Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bat 25 nisan çok heyecanlıyım tek başına beklemek çok zor bende sizinle beklemek istedim ilk defa bu ay istiyoruz sanırım ilk aydan olması çok düşük ihtimal ama işte bu çok başka bir heyecanmış şimdi anlıyorum

Bat 15 nisan negatif silebilirsiniz listeden
Canım bi çizgi var gibi sanki ya
Hamiş listesine benide ekleyebilirsiniz
Canım benim hayırlı olsun inşallah çokkk sevindimm
Hayırlı uğurlu olsun canım sağlıkla kucağına al inşallah
Ne zaman çıktı çizgi
Kizlar Allah askina kabizlıktan ölüyorum ne ysptimsa nafile var mi etkili biseyler neden bu kadar oldum cok kötü
Bende aynı durumdayım yaa

Arkadaşlar gebelik testini ramazanda hangi saatte yapacağız sabah erken saatleri malum çok su içmiş oluyoruz kimse cevap vermedi

Arkadaşlar gebelik testini ramazanda hangi saatte yapacağız sabah erken saatleri malum çok su içmiş oluyoruz kimse cevap vermedi
Bence; sahuru yaptın, imsak girdi tabi çok su içtin ve wc ihtiyacı duydun gittin. Ondan sonraki ihtiyacında bence test yapabilirsin, sen kendini bilirsin tekrar wc ihtiyacı duyuyosan gün içinde o zaman yapman çok daha iyi tabi. En iyi sonuç aradan en az 4 saat geçendir diye duymuştum

Evet canım düşünüyoruz Allah nasip edersetandem anneydim şimdi bitti çok şükür ama toplamda 5 yıla yakın emmiş oldular, herhangi bir ek tedavi uyguluyor mu doktorun, rezervi az olup sağlıkla hamile kalan çok insan var, ama yediklerin içtiklerin hayat kaliten baya etkiliyor, inşallah sağlıkla gelsin kızının kardeşi

Çok uzun hikaye erken doğdu yoğun bakımdayken boğuldu 1 yıl bitkisel hayatta kaldı. Hikayemiz bu linkte. Kötü tecrübe anlatıp kimseyi üzmek istemem okumak isterseniz : Bir Cennet Kuşu Arya Hikayesi
Birazini okuyabildim sadece hickirarak cok zor bo sınaviniz olmus. Rabbim şefaatçi eylesin o guzel yavrunuzu, sabirlarin en buyugunu versin ne denilir ne soylenir bilemedim.insallah bu kez saglikli bir evlada sahip olursunuz dularim sizinle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…