Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah canım🤩hiç ovülasyon testi kullanmadım. Takvime göre ve akıntımın artışına göre gün aşırı değerlendirdim. Bu ay olmazsa gebelik gelecek ay için almıştım. Bakalım nasıl olur 🌸🙏🏻
İnşallah civciv vardır 🧡

Evet erken gebelik testi aldım. Ama sabahı beklemem gerekiyor. En doğru sonucu almak için 😊
Eger geciktiyse adetin onemli degil sabah olmasi 2 saat idrarini tutup yaparsan testi olur hatta ovulasyon testi saptadiysa deger yuksektir buyuk ihtimalle oyle okumustum birgebeningunlugunde. Ovulasyonda cikmasi icin degerin yuksek olmasi gerekirmis 🙏

Kızlar reglimin 4. Günü kan tahlili yaptırdım.. beta 154 çıktı ; geç döllenmedir belki 🤔 2 gün sonra yine yaptırcam kese falan gözükmedi.. BAT 8 nisandı..
Kız kese 1000 den önce gözükmüyor ben yarın görmeye gidicem acele etme 1 hafta sonra ver kanı 😊

Eger geciktiyse adetin onemli degil sabah olmasi 2 saat idrarini tutup yaparsan testi olur hatta ovulasyon testi saptadiysa deger yuksektir buyuk ihtimalle oyle okumustum birgebeningunlugunde. Ovulasyonda cikmasi icin degerin yuksek olmasi gerekirmis 🙏
Anladım canım.Reglim bugünlerde gelmesi gerekiyor.Tam anlamıyla gecikme olmadı. Bat 13 nisan yazdırdım zaten.değişiyor çünkü. yaptığım vakit sonucu paylaşırım.🙏🏻🌸

X