Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba arkadaşlar adet başlangıcına göre 11. Gündeyim.
Tsh değerim 2.11
E2 467
Lh 22.19 çıkmış doktora akşam görünebileceğim bana yorumlayabilir misiniz
TSH normalde hormon testi regl dönemi oluyor sizin baya geçmiş

Adetin geçti mi peki kuzum bekle dur bakalım evdeki testlere güvenme hepsinin algıladığı değerler farklı oluyor ve bence gitmelisin kan icin
Adetime daha 4 gün var, yaptığım ilk test sadece pozitif çıktı sizlerle paylaştıktan sonra 2 kere erken gebelik 2 kere kaset yaptım negatifti. Acaba döllenipte tutunmamış mı o sıra da mı pozitif çıkmış anlamadım artık sinirimden gülüyorum Beta aklıma takıldı bu kadar negatif teste göre de gidip yaptırmak mantık işi mi diye düşündüm

Merhaba arkadaşlar adet başlangıcına göre 11. Gündeyim.
Tsh değerim 2.11
E2 467
Lh 22.19 çıkmış doktora akşam görünebileceğim bana yorumlayabilir misiniz
Tsh değerin güzel canım benimde 1.46 dı sınır 0.35 ile 4.95 olması lazım e 2 sanırım yumurtlama dönemiyle alakalı hormon onlar ztn sürekli değişiebiliyor

Doktoruna mesaj atamıyormusun canım ben benim sonuclar cıkınca hastanenin uygulaması var ordan bakıyorm sonucları çekip doktora atıyorum hep ordan cevaplıyor
Randevum var gitmeyi bekliyorum. Burada özel hastane ama devletten beter, doktora çok ilgi var. Randevu bulunamıyor sabah kayıt oldum anca 12 saat sonra görünebileceğim.

Bence adet gününü bekle olmazsan o zaman kan ver sinirini hiç bozma

Çok anlamam ama kimyasal olabilir mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…