Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Selam kızlar 😊 sabah erken gebelik testim silik cıkmıştı gölge gibi..biraz önce normal test yaptım silik ikinci çizgiyi gördüm 😊 ayy kan testi ile onaylatmadan ümitlenmek istemiyorum ama var gibi birseyler 🥺🥰
20220410_013439.jpg

Kızlar çatlama olmuş mu olmamış mı yaa 9 yazanların biri bu sabah birini de az önce yaptım 8 saat var arada

Eklentiler

• IMG_20220410_015241.jpg
    IMG_20220410_015241.jpg
    144,9 KB · Görüntüleme: 50
Kızlar ben adet oldum tekrar dr a gittim femara başladım mayıs ayına transfer oldum😌

Güzel dileklerde bulunan herkese çok teşekkür ederiz. Biz 11 ay bekledik bu güzel haberi en son bulduğum doktor polislerin olduğunu söyledi ve ameliyat oldum. Bir ay sonra da mutlu haber 😍🙏🏼Allah isteyen herkese nasip etsin bunu canı gönülden hepiniz adına çok istiyorum🙏🏼🙏🏼
Saglikla kucagina al insallah, gözleriniz aydin🤲

Saglikla kucagina al insallah, gözleriniz aydin🤲
selamın aleyküm n umarım bu ay boş kucak kalmasın kimsenin 🥰 her ayın 12 si günüm diye düşünürken dün uygulamada fark ettim ben 28 günde bir regl oluyormus ve reglim bugun ile birlikte iki gün gecti regl oncesi gögüslerimin şiştiğini bilmem ilk iki gün agrıyordu gecti şimdi ise balon gibiler karnım çok şiş olurdu karnımda şişlik yok anlam veremedim idrar testi yaptım bugun sabah negatif cıktı hiç regl olacakmısım gibide bir agrım yok dün gece sadece biraz agrı yasadım gelecek galiba dedim ama hala gelen giden yok böyle olupda acaba pozitife döner mi dersiniz böyle olup biten varmı

selamın aleyküm n umarım bu ay boş kucak kalmasın kimsenin 🥰 her ayın 12 si günüm diye düşünürken dün uygulamada fark ettim ben 28 günde bir regl oluyormus ve reglim bugun ile birlikte iki gün gecti regl oncesi gögüslerimin şiştiğini bilmem ilk iki gün agrıyordu gecti şimdi ise balon gibiler karnım çok şiş olurdu karnımda şişlik yok anlam veremedim idrar testi yaptım bugun sabah negatif cıktı hiç regl olacakmısım gibide bir agrım yok dün gece sadece biraz agrı yasadım gelecek galiba dedim ama hala gelen giden yok böyle olupda acaba pozitife döner mi dersiniz böyle olup biten varmı
İnşallah bebiş geliyodur 🤲

Kızlar merhabalar ben bugün tekrar gebelik testi yaptım bu sefer ikinci çizgiyi göremedim aranızda böyle bişey yaşayan oldu mu? Kan sonucum neden sınırda ya da dün neden silikte olsa ikinci çizgi çıktı? Aynı marka test aldım başka marka almama gerek var mıydı acaba.. Kafam da deli sorular 🤦🏻‍♀️
Canım merak ettim beta baktrdın mı tekrardan ?

Ahh teşekkür ederim umarım yükselir kan testini ne kadar süre sonra tekrarliyim? 🙈 Aileme şu an söylemeyeceğim için sizlere soruyorum bu gibi soruları ilk olduğu için ama sizlerde onlar kadar samimisiniz teşekkür ederim herkes burda kendisinin sevinci gibi görüyor Allah razı olsun ☺️
Canım ben yeni gördüm ya inşallah yükselir ; pazartesiye kan ver.. seni okuyunca bende de korku oldu bi’ an 🤷🏻‍♀️

X