Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Belirti olarak Sağ taraftan kasık batması yaşayan var mı? Regl sancısı gibi değil de iğne batması gibi. Benim 9-10 günüm var
dün benim de vardı bugün yok regl 8 gün var geçirdiğim dış gebelikten kaynaklı olabileceğini düşünmüştüm inşallah sağlıklı bir gebeliğin habercisidir.

Bennnnnn😬😬 bat 16 sag kasıgım da ara ara batmalarım var özellikle bugün cok oldu ama ben catlamayı cok geç gördüm 3 gün önce çatldı
Benim de 5 gün oldu gibi hesaplıyorum. Ben ovu test yapmadım da uygulama, akıntı ve sancılardan yaptığım çıkarımlar neticesinde:) bir de uzun zaman uğraşınca insan anlıyor kendini 🥲 valla hepimize hayırlı batmalar olsun ne diyim😊

Benim de 5 gün oldu gibi hesaplıyorum. Ben ovu test yapmadım da uygulama, akıntı ve sancılardan yaptığım çıkarımlar neticesinde:) bir de uzun zaman uğraşınca insan anlıyor kendini 🥲 valla hepimize hayırlı batmalar olsun ne diyim😊
Aminn canım benim ben doktora gitmiştim de normal çatlama günümden 1 hafta sonra oldu bata yakın çatlama gördüm resmen hayırlısı olur insallah hepimiz için 🥰

Canım benim bat günü 11 Nisan yazmışız onu 15 Nisan yapar mısın? 6 gün kaldı bakalım ne olacak. Bütün hamişleri tebrik ediyorum :)

7 nisanda hsg çektim ilaçtan gelen akıntılar çok hafif az kahverengi akıntı oldu ama kanama olmadı büyük ihtimalle sizin tüplerde hafif tıkanıklık varsa onlar açılmış olabilir . doktorunuz koruma önerdi mi
Evet önerdi, geçtiğimiz ay çekildim üzerine adet oldum. Size korunma önermiş miydi? Dünde yumurtlama günümdü yoğun akıntı ve kasık ağrısını yaşadım, normal siklusa göre yarın çatlamış olması gerekiyordu. Mübarek ayın yüzü suyu hürmetine hayırlı haberi alırız inşallah bu ay 😌

X