Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar acil reglim 2 gün gecikti ve gebelik testi yok ovu testi yaptım ve damlatır damlatmaz kop koyu çıktı gebelikten olabilir mi?
Screenshot_2022-04-10-15-17-46-286_com.whatsapp.jpg

Yumurtlama tarihim 25 mart canım belirti varsa bi test yap bence
Canım aynı ikimizinde ; yumurtlamam 3-4 gün sürmüştü.. 29unda çatlama olmuştu beta silik çıkıyor. Adet gecikmem war. yarın Kadın doğuma gidicem kan vericem.:KK66: kese görülür mü bilmem benim geç döllenme gibi 🤔

selamın aleyküm n umarım bu ay boş kucak kalmasın kimsenin 🥰 her ayın 12 si günüm diye düşünürken dün uygulamada fark ettim ben 28 günde bir regl oluyormus ve reglim bugun ile birlikte iki gün gecti regl oncesi gögüslerimin şiştiğini bilmem ilk iki gün agrıyordu gecti şimdi ise balon gibiler karnım çok şiş olurdu karnımda şişlik yok anlam veremedim idrar testi yaptım bugun sabah negatif cıktı hiç regl olacakmısım gibide bir agrım yok dün gece sadece biraz agrı yasadım gelecek galiba dedim ama hala gelen giden yok böyle olupda acaba pozitife döner mi dersiniz böyle olup biten varmı
Aleykum selam 🙋🏻‍♀️ bende beklemedeyim belirtiler var ama adette olabilir tabi. Regle 5 gun var benimde. Insallah gonlune gore olur

Hamişler size bişey soracağım gögüs hassasiyetini bat tarihine ne kadar kala hissetmeye başladınız veya yumurtlamadan kaç gün sonra başladı göğüslerim kopcak resmen dokunamıyorm ama regle gebeliği ayıramıyorum

Hamişler size bişey soracağım gögüs hassasiyetini bat tarihine ne kadar kala hissetmeye başladınız veya yumurtlamadan kaç gün sonra başladı göğüslerim kopcak resmen dokunamıyorm ama regle gebeliği ayıramıyorum
Valla benim de öyleydi ama hafifledi büyük ihtimalle bi kaç güne gelir kırmızılar

Bende cok geç gördüm bu ay senden bir hafta sonra da ben gördüm bakalım nolcak valla
Benim hiç umudum yok valla yumurtlamanın 9. Günü erken gebelik testi yaptım negatifti adet belirtilerim de var zaten artık kırmızılar gelince doğru hastaneye gideceğim. 🤷🏻‍♀️

Eklentiler

• IMG20220407084701.jpg
    IMG20220407084701.jpg
    64,6 KB · Görüntüleme: 39
X