Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende de uyku hali var ama daha 11 gün var bata. Tribe girdim şimdiden 😂 benim ilk hamileliğim 8 yıl önce olduğu için valla unutmuşum ama uyku falan hatırlamıyorum kesin psikolojik yine. Bir de 1 yıldır denediğimiz için çok negatif sonuçlar aldım ama hala akıllanmadım belirti konusunda hemen havaya giriyor insan..

Ahh teşekkür ederim umarım yükselir kan testini ne kadar süre sonra tekrarliyim? 🙈 Aileme şu an söylemeyeceğim için sizlere soruyorum bu gibi soruları ilk olduğu için ama sizlerde onlar kadar samimisiniz teşekkür ederim herkes burda kendisinin sevinci gibi görüyor Allah razı olsun ☺️
ne demek canım kendi adıma ben çok mutlu oluyorum böyle umutlu şeylerle karşılaşınca🤍🙏 inşallah çok güzel ilerler bat tarihinde yaptırabilirsin yada 2 günde bir de yaptırabilirsin 😍

Bende de uyku hali var ama daha 11 gün var bata. Tribe girdim şimdiden 😂 benim ilk hamileliğim 8 yıl önce olduğu için valla unutmuşum ama uyku falan hatırlamıyorum kesin psikolojik yine. Bir de 1 yıldır denediğimiz için çok negatif sonuçlar aldım ama hala akıllanmadım belirti konusunda hemen havaya giriyor insan..
boşverrr umut etmekten vazgeçme 😍 bebek isteyen bir insan heray havaya girsin bence hiç sıkıntı değil 🥰 inşallah güzel sonuçlanır canım 🙏🍀🌸

Elinizde test varsa 1-2 gün sonra tekrarlayın, koyulaşacaktır zaten bir şey varsa. Ona göre kan testini de düşünürüz artık 🥰 umarım iyi sonuçlanır ya ne güzel🧿 her şey olacağına varır tabi ama yine de çömelmeyin çok:) ve çok yukarı uzanmayın derler
Elimde test yok ama bulundururum olması sürekli gidip kan testi vermektense ☺️ İnşallah hepimizin ki güzel sonuçlanır. Biz kadınlar çömelmeden uzanmadan durabilirsek ne kadar güzel hayat olur 😅😅

Zaten bata da 7-8 gün var silik ve bu kadar düşük çıkması gayet normal olabilir bilemiyorum, ama hiç olmasaydı 0 çıkardı diye biliyorum. Umarım Rabbim hepimizin gönlüne göre verir 🙏🏼
Bence de canım benim hep 0 ın altında çıkıyor 🙏🏻

Eklentiler

• F7291CAB-59ED-4389-8AC1-D4826442113C.jpeg
    F7291CAB-59ED-4389-8AC1-D4826442113C.jpeg
    112,2 KB · Görüntüleme: 60
X