Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende anlayamadım Testin içinden de detaylı baktım acaba kendi çizgisi mi diye yok orda aynı şekilde çizgi duruyor ne silikleşmiş ne koyulaşmış
Bence değerini arayıp öğren yeni başlamış olabilir.. olmasa testte niye çıksın

Bence değerini arayıp öğren yeni başlamış olabilir.. olmasa testte niye çıksın
Laboratuvardaki kişiler değişiyor herhalde aradım kimse yokmuş orda, yarım saat sonra arayıp bilgi alacağım bakalım

Daha yeni olduğu için 5 çıkmış olabilir canım bence 1 hafta sonra tekrarla yükselme ihtimali var
Zaten bata da 7-8 gün var silik ve bu kadar düşük çıkması gayet normal olabilir bilemiyorum, ama hiç olmasaydı 0 çıkardı diye biliyorum. Umarım Rabbim hepimizin gönlüne göre verir

Ahh teşekkür ederim umarım yükselir kan testini ne kadar süre sonra tekrarliyim? Aileme şu an söylemeyeceğim için sizlere soruyorum bu gibi soruları ilk olduğu için ama sizlerde onlar kadar samimisiniz teşekkür ederim herkes burda kendisinin sevinci gibi görüyor Allah razı olsun

Elinizde test varsa 1-2 gün sonra tekrarlayın, koyulaşacaktır zaten bir şey varsa. Ona göre kan testini de düşünürüz artık umarım iyi sonuçlanır ya ne güzel her şey olacağına varır tabi ama yine de çömelmeyin çok:) ve çok yukarı uzanmayın derler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…