Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben silik bi çizgi gördüm kuzum inşallah vardır bat ne zamandı
Canlı daha net telefon kalitesinden düşüyor bata 1 hafta var ilk idrarla yapmadım oruçluyum da sıvı tüketimi yapmadım, daha önce bir düşüğüm ve kistim var o yüzden emin olamadım sizlere sormak istedim

Üzülme kuzum bir kez düşük oldu diye benimde bir düştüğüm oldu anlarım bilirim o duyguyu yine olacak değil ben görüyorum yani çizgiyi sen yarın bi kan ver hayırlı olsun inşallah güzel haberler alırsın bize de haber ver moral çok önemli

Düşük değilde düşük yaptığım zaman çikolata kistimin olduğunu öğrendim o günden sonra doktora gitmek istemedim eşime de belli etmedim Allaha şükür oda konusunu hiç açmadı bana acaba sorun olur mu diye, bu konuları hep uzaktan okuyalardandım hiç yazacağım aklıma gelmezdi. Güzel dilekleriniz için teşekkürler

Çoğu bayanın ilk gebeliği düşükle sonuçlanabiliyormuş ve o kadar çok var ki Allahım istedikten sonra her şey olur kuzum kist falan da dinlemez sen dua et moralini de bozma Allahım sağlıcakla kucağımıza almayı nasip eder inşallah sen kan ver bakalım değer kaç çıkacak

Bizim genetik bu düşükler zaten annem ve ablamlarda da oldu ilk düşükleri. Son zamanlar da hep dualarımdaydı umarım Allah isteyen herkese nasip eder

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…