Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İki gündür kahverengi bir lekelenme yaşıyorum hafif ağrı geliyor yok oluyor ilk kez böyle bir şey yaşıyorum ne hasta olacağım belli ne olmayacağım dün akşam lekelenme gördüm heh regli oldum dedim bugün hala bir damla böyle bir durum yaşayan var mı
Kuzum adet olmadın dimi hala test yaptın mı 🤔

Merhaba arkadaşlar nisan 1 de ovitrelle iğne oldum . Bügün 8 günü. Sadece bel ağrım var . Başka birşeyim yok . Pkoluyum . İlk denemem. Bu iğneyi kullanıp hamile kalanlar ne gibi belirtiler oldu. Benide yeşillendiriseniz mutlu olurum 🌸😁

Kızlar paylaşıcam sizlerlede düşük yaptığım için beklemedeyim 😒🥺 akşam saat 10dan sonra tahlil veririm regl olmadıysam 😘 bir gebenin günlüğü test yapmış kendi hamileyken 26 haftada. Onun çok koyu çıkıyor.. hady inşallah..

Kızlar paylaşıcam sizlerlede düşük yaptığım için beklemedeyim 😒🥺 akşam saat 10dan sonra tahlil veririm regl olmadıysam 😘 bir gebenin günlüğü test yapmış kendi hamileyken 26 haftada. Onun çok koyu çıkıyor.. hady inşallah..
Test almadın mi kuzum ondada çıkar

Ben herhalde elencem :KK43: Normalde 1 hafta önce regl belirtim başlar ve başladı yine. Regle 3-4 gün kaldı. Test yaptım erken gebelik negatif. Tüm belirtiler normal regl belirtisi.

Neyse hep diyordum. Kızım isterse olsun kardeşi istemezse olmasın. :) Herhalde azıcık daha vakit var.
Regli görene kadar sabredelim canım inşallah vakitleri gelmiştir 🌸 kan verdin mi?

Benim ilk gebeliğim de bu şekildeydi. Reglime 3 gün kala aynı koyuluktaydı iki çizgi. Ve sonuç pozitif çıktı. O yüzden dedim inşallah yanılmam diye. Hayırlı haberlerle gelin yarın🙏🏻

Selammm kizlar İnshaAllah ihtiyacınız kalmamıştır yada kalmaz ama olurda Mayıs ayı topiğini ararsanız az önce açtım İnshaAllah Mayıs'a umut bağlayanlari beklerim 🥰🥰🌺🌺🌺

Selammm kizlar İnshaAllah ihtiyacınız kalmamıştır yada kalmaz ama olurda Mayıs ayı topiğini ararsanız az önce açtım İnshaAllah Mayıs'a umut bağlayanlari beklerim 🥰🥰🌺🌺🌺
Bu ay kırmızıları görürsem gelirim 🥴

Benim ilk gebeliğim de bu şekildeydi. Reglime 3 gün kala aynı koyuluktaydı iki çizgi. Ve sonuç pozitif çıktı. O yüzden dedim inşallah yanılmam diye. Hayırlı haberlerle gelin yarın🙏🏻
Hady inşallah ; ben de sanki ilk gebeliğimi LH ile öğrenmiştim.. tam hatırlayamıyorum ki. İnsan şüpheye düşüyor. Umutlanmak da ; tuhaf bişi.😔🤔

X