Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaa Allah razı olsun gerçekten hepinizden kendimi yalnız hissetmiyorum. İnşallah olur hepimizin en kısa zamanda. Çevre baskısı da eklenince her şey daha zor oluyor
Aynen öyle canım maalesef ailelerimizle konuşamadığımız şeyleri birbirimize anlatıyoruz destek oluyoruz çok iyi geliyor hepimiz dileklerimize kavuşalım inşallah 🙏🏻🤗

Kızlar çatlatma iğnesi adet gecikmesi yapar mı. Benim bat cuma günü ama benim 3 4 gün önce de lekelenmem oluyor sonra adet oluyorum. Henüz bisey yok

Kızlar çatlatma iğnesi adet gecikmesi yapar mı. Benim bat cuma günü ama benim 3 4 gün önce de lekelenmem oluyor sonra adet oluyorum. Henüz bisey yok
Canım artık eski bat tarihin olmuyor iğneden 16-18 gün arası regl oluyorsun ben gerçi geçen ay 20. Günde olmuştum eski bat tarihn olmuyor artık

Canım artık eski bat tarihin olmuyor iğneden 16-18 gün arası regl oluyorsun ben gerçi geçen ay 20. Günde olmuştum eski bat tarihn olmuyor artık
Anladım canım teşekkür ederim. Peki bisey daha sorcam göğüs ağrım var baya test negatif çıktıysa artık iğnenin etkisi geçmiştir demi yani ağrım iğneden dolayı değildir herhalde

Anladım canım teşekkür ederim. Peki bisey daha sorcam göğüs ağrım var baya test negatif çıktıysa artık iğnenin etkisi geçmiştir demi yani ağrım iğneden dolayı değildir herhalde
İğnenin etkisi 11. Güne kadar sürüyor 13. Günde yaptıgın test artık doğru oluyor canım en garanti 14-15 bana göre ama erken gebelikde 13 çıkar

İğnenin etkisi 11. Güne kadar sürüyor 13. Günde yaptıgın test artık doğru oluyor canım en garanti 14-15 bana göre ama erken gebelikde 13 çıkar
İğne gününü saymazsam 10. Gün yaptığım pozitifti 11. Gün negatif. Bi daha yapmadım bugün 12. Gün. Cumartesiye kadar beklemeye çalışayım o zaman. Tabi dayanırsam😂😂

X