Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba beni de ekler misiniz bat 17 Nisan ilk denememiz inşallah adımı yazdırışım da ilk ve son olur 😇

kızlar merhaba. Doktora gittim hamilelik planladığımız için sağlıklı görünüyorsun sıkıntı yok dedi. eger bu ay olmazsa regl olursan gel rahim duvarına bakalım kalınlık var mı yok mu diye. buna bakmak için alttan mı muayene ediliyor acaba biliyor musunuz
Benim geçen hafta bakıldı alttan ama herhangi bir şey görürse mr çekiliyor

Kızlar benim bu ay yumurtlama erken olmuştu sanırım adet de erken gelecek adet belirtilerim başladı göğüs ağrısı kasık ağrısı ve iştah açılması benim adetten 1 buçuk hafta önce başlar belirtilerim ☺️ bir an önce olsa da tedaviye başlasam 🙏🏻☺️
Hadi ya bi test yap bakalım yarın sabah 😬

Kizlar hayirli ramazanlar diliyorum yogunluktan yazamiyorum ama okumaya calisiyorum hamile olan arkadaslara cok sevindim rabbim olmayanlara da tez vakitte hayirlisiyla nasip etsin.Benim.de yarin bat.Ama yumurtamadan 14 gun sonra adet olacagini dusunursek 6 nisani baz alicam.bugun test yapmayi dusunuyorum cok suphe ettigim anlar oldu bir taraftan da adet olacak gibi ates basmalar usumeler dun ziril ziril agladim oruc da tutuyorum bugun yapayim da ona gore tutabilecek miyim bakicam.kasik agrilarim da bazen cok hissettiriyor hakkimizda hayirlisi.

merhaba kızlar sanırım kafayı yemek üzereyim ben çok çok silik bir cizgi görüyorum bana yardımcı olurmusunuz

Eklentiler

• 3FA6F3E3-E131-4B6C-8491-4C0370D9059B.jpeg
    3FA6F3E3-E131-4B6C-8491-4C0370D9059B.jpeg
    79,2 KB · Görüntüleme: 71
Kizlar hayirli ramazanlar diliyorum yogunluktan yazamiyorum ama okumaya calisiyorum hamile olan arkadaslara cok sevindim rabbim olmayanlara da tez vakitte hayirlisiyla nasip etsin.Benim.de yarin bat.Ama yumurtamadan 14 gun sonra adet olacagini dusunursek 6 nisani baz alicam.bugun test yapmayi dusunuyorum cok suphe ettigim anlar oldu bir taraftan da adet olacak gibi ates basmalar usumeler dun ziril ziril agladim oruc da tutuyorum bugun yapayim da ona gore tutabilecek miyim bakicam.kasik agrilarim da bazen cok hissettiriyor hakkimizda hayirlisi.
İnşallah çift çizgiyi görürsün canım bize de haber ver test yapar yapmaz

X