Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sali günü kuzum bugün 14.ncu günüm ama ben 16.nci günde adet oluyorum genelde bekliyorum o yüzden
Hayırlısı olsun kuzum inşallah önümüzdeki ay güzel haberlerini alırız
Arkadaşlarım size bir kaç sorum olacak . Öncelikle 1. Adetime 4 gün kala kaset test yaptım negatifti . Yanlış olma ihtimali var mı ? İlla erken test mi gerekiyor? 2. İntagramda dr mfk diye bir doktor var . Hiç ürünlerini alıp kullanan oldu mu ya da girip bakarsanız kullanmalı mıyız fikriniz nedir. Teşekkür ederim şimdiden

Evet kaset test için erken kuzum bat gününde ya da 2 gün geçince yapman daha doğru sonuç verir kullanan arkadaşlar var yardımcı olurlar

Merhaba canım ben yeni sipariş verdim denicem gelince

Bende çok merak ediyorum bizi de bilgilendirir misiniz
Canım ben başlangıç olarak mfk man ve women olanı aldım günde bir tatlı kasıgı yiyorsun macun gibi hormonları düzenliyor gebeliğe yardımcı oluyor eger vitamin veya folik asit almıyorsan fodega ve panecea gibi ürünleri var ben omepaq10 folik asit ve d vitamini aldıgım için onlara gerek dymadım

Ben şu anda hiç bişe kullanmıyorum aslında baya da niyetliydim almaya özellikle fodegayı falan karar veremedim ama bu ay adet olunca almayı düşünüyorum

Hangilerini aldınız acaba? Bir de neye göre hangi ürünü alıyoruz ? Dm den iletişime geçip doktora anlatıp o mu yönlendiriyo ürüne acaba .
Ben cok videolarını izledim dinledim o şekilde Canım ben başlangıç olarak mfk man ve women olanı aldım günde bir tatlı kasıgı yiyorsun macun gibi hormonları düzenliyor gebeliğe yardımcı oluyor eger vitamin veya folik asit almıyorsan fodega ve panecea gibi ürünleri var ben omepaq10 folik asit ve d vitamini aldıgım için onlara gerek dymadım eşinin spermleri azsa ek olarak azosperm de alabilirsin

Ben şu anda hiç bişe kullanmıyorum aslında baya da niyetliydim almaya özellikle fodegayı falan karar veremedim ama bu ay adet olunca almayı düşünüyorum
Adet olunca alırsan sipariş sanırım 1 haftayı buluyormus ben perşembe günü verdim adet olmadan alırsan regliyken başlarsın ama eşinin de alması önemli arısütü propolis cnku cok önemliymiş mfk man ve women da içinde var istersen onları da al bir de fodegayı alırsın

Eşim güvenmiyor maalesef kullanmak istemiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…