Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba bat nedir?

Mrb cnm ; ben ovu testi yapıyorum da. çift çizgi olunca 2.ci yumurtlama zamanı deniyor.? Bende de koyulaşma var ; 1-2 güne kırmızı olur diye düşünüyorum da. Reglime 6gün war. Sence hangisinin belirtisi.? :/
İkiside olabilir canım. Benim geçen ay adetime yakın yumurtlama gördüm hamilelik sanmıştım ama 2 kez yumurtlamışım. Bunda da hamileyken denedim adetimden falan da geçti zaten kopkoyu attım ya. Adet tarihine kadar testin varsa yap bence bakalım silinecek mi koyu devm ederse gebelik yüksek ihtimal

Arkadaşlar önceki tahlillerime bakarken buldum bunu doktor acilde serum takmadan önce gebelik var mı yok mu diye bakmak İçin yapmıştı. 5 gebelik değil miydi ama uygulamadan baktım ben ertesi gün regli olmuşum

Merhaba hayirli ramazanlar diliyorum bende varim Bat tarihim 12 nisan ♥ Guzel haberlere olsun insallah

Cuma gunu kontrole gittim klomen kullanip o gun catlatma ignesi oldum.iki gun sonra yani pazar gece 3 de uyaninca kanama var.nedendir bilen varmi.cok korkuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…