Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bilemedim canım psikolojikte olabilir daha önceki gebeliklerin de oldu mu böyle bişey
Kürtaj olalı 2 ay oldu. Aslında ille de olsun diye bi acelem yok şuan bi iki ay daha bekleyebilirim ama korunmadıkta oyüzden bilemedim bu soğan işini :)

Benim ilk gebeliğim di şubatta düşükle sonuçlandı canım onda sadece çok fazla gerginliğim vardı tek belirtim diyebilirim hatta :)

Anladım hayırlısı olsun canım rabbim gonlunuze göre nasip etsin

Kızlar aile hekimi beta bakıyor mu hastaneye mi gitmek gerekiyor? Pandemi yüzünden bir değişiklik var mı artık bakmıyorlar gibi?

Tamam canım teşekkürler vakti gelince sabahtan gideyim inşallah güzel haberler alırız biz de dua et aklına geldikçe hepimize
İnşallah canım benim. Edicem hepinize ediyorum da. Buradaki dayanışma inanılmaz gerçekten. Tanımadığın insanlardan güzel dualar dilekler almak o kadar güzel ki hele ki şu süreçte çevrene ailene söyleyemiyorsun ama duaya da ihtiyacın var o nedenle iyi ki varsınız

Sende iyiki varsın taze anniş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…