Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bilemedim canım psikolojikte olabilir daha önceki gebeliklerin de oldu mu böyle bişey
Kürtaj olalı 2 ay oldu. Aslında ille de olsun diye bi acelem yok şuan bi iki ay daha bekleyebilirim ama korunmadıkta oyüzden bilemedim bu soğan işini :)

Benim ilk gebeliğim di şubatta düşükle sonuçlandı canım onda sadece çok fazla gerginliğim vardı tek belirtim diyebilirim hatta :)

Kürtaj olalı 2 ay oldu. Aslında ille de olsun diye bi acelem yok şuan bi iki ay daha bekleyebilirim ama korunmadıkta oyüzden bilemedim bu soğan işini :)

Benim ilk gebeliğim di şubatta düşükle sonuçlandı canım onda sadece çok fazla gerginliğim vardı tek belirtim diyebilirim hatta :)
Anladım hayırlısı olsun canım rabbim gonlunuze göre nasip etsin 🤲🌸

Kızlar aile hekimi beta bakıyor mu hastaneye mi gitmek gerekiyor? Pandemi yüzünden bir değişiklik var mı artık bakmıyorlar gibi?

Tamam canım teşekkürler vakti gelince sabahtan gideyim 🥰 inşallah güzel haberler alırız biz de dua et aklına geldikçe hepimize 🌸
İnşallah canım benim. Edicem hepinize ediyorum da. Buradaki dayanışma inanılmaz gerçekten. Tanımadığın insanlardan güzel dualar dilekler almak o kadar güzel ki 🌸 hele ki şu süreçte çevrene ailene söyleyemiyorsun ama duaya da ihtiyacın var o nedenle iyi ki varsınız 🥰

İnşallah canım benim. Edicem hepinize ediyorum da. Buradaki dayanışma inanılmaz gerçekten. Tanımadığın insanlardan güzel dualar dilekler almak o kadar güzel ki 🌸 hele ki şu süreçte çevrene ailene söyleyemiyorsun ama duaya da ihtiyacın var o nedenle iyi ki varsınız 🥰
Sende iyiki varsın taze anniş ❣️😊

X