🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
İşlerimi hallettim. Kuaföre gittim kaş bıyık oh mis tertemiz 😁sağlık ocağındaki işim kısmen oldu sayılır. Eve geldim çantayı hazırlıyorum kahve içerek kitabımı okuyorum son 23 sayfam kaldı.
IMG_20210729_124654.jpg

Bu sefer köye gidince çok iş yapmayacağım demiş yanıma aldığım kitabı açmadan getirmiştim. Bu sefer 20 sayfa kalmış olan kitap ile birlikte bir kitap daha aldım yanıma toplam 2 kitap açmadan gelirsem püüüü bana :KK48:

Istedigimiz yere geliyomus cnm, benim için iyi oldu eskiden jimerdeydi sadece, ben orda bebeğimi kaybettim yolundan bile geçmek istemiyorum😥
Evet kötü oluyor ben de eski Bahar Hastanesinde kaybetmiştim 😔

Arkadaşımın ikisi de Jimerde yapmıştı birinin hatta ikiz neyse ki senin doktorun istediğin hastaneye geliyormuş nereyi düşünüyorsun?

Evet kötü oluyor ben de eski Bahar Hastanesinde kaybetmiştim 😔

Arkadaşımın ikisi de Jimerde yapmıştı birinin hatta ikiz neyse ki senin doktorun istediğin hastaneye geliyormuş nereyi düşünüyorsun?
Ben Yıldırımda oturuyorum ya oralarda düşünüyorum tabi gelirim der mi bilemem malum fsmde muayanesi 😆 olmazsa da Osmangazi falan olabilir yakın istiyorum cnm ama hic araştırmadim daha hastane

dikkat et, çocuklarda el ayak ağız hastalığı ile boğaz enfeksiyonu karıştırılıyor.
Takip et, ağız içi yarası veya vücudunda döküntü olacak mı diye.

Geçmiş olsun.
Teşekkür ederim, aklımda olsun inşallah öyle bir şey değildir.

Gizli gizli soğuk su içiyorMuş ben normalde vermiyorum sanırım ondan oldu

X