🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Ama başka da çıkar yolu yok gibi ,hı :KK66:
Yaaa düşünücem düşünücemm bulucamm en kötü camı açıcaz bari akşamları oturmalık bişeyler olsun. Mağlum pandemi bınalıyoruz 😂😂
Taşınma işi malesef şuan için imkansız kuzum ya daha 1 bucuk sene oldu buraya geleli kredi borcu var bitmeden olmaz😒

Yaaa düşünücem düşünücemm bulucamm en kötü camı açıcaz bari akşamları oturmalık bişeyler olsun. Mağlum pandemi bınalıyoruz 😂😂
Taşınma işi malesef şuan için imkansız kuzum ya daha 1 bucuk sene oldu buraya geleli kredi borcu var bitmeden olmaz😒
Hayırlısı olsun ☺️ inşallah balkonun olur

Malesef bunu geç farkettim 😌 yok canım en son kat 5. Kattayız. Aslında salon ve mutfağım fransız balkon. Eşim mutfağınkinin camlarının ikisinide açılır yaptıralım açar otururuz yazın diyo. Bi öyle bi planımız var. Ama öyle de açınca perdeyide cekince mutfak direk meydanda olcak onu düşünüyorum. Diğeride attığım şekilde mutfağa girip yaptırıcaz. Öylede çok uzun işi olcak duvarı kır yeni duvar falan. Karışığım yani siz olsanız ne yaparsınız 😔
Camı açılır yaptırmak da bir çözüm gibi görünüyor. Çok mu yakın evler?
En olmadı kiraya verir kiraya giderim.

Camı açılır yaptırmak da bir çözüm gibi görünüyor. Çok mu yakın evler?
En olmadı kiraya verir kiraya giderim.
Bi yol var ama en üst kat olduğumdan karşı apartmanın en üst katı bi tık daha alçakta kalıyor.
ay onu hiç düşünmemiştim ama ileriye dığru bi çıkAr yol bulamazsam bi seçenek olabilir buda 😍

Ben sürmüyoruda hatta ilk okuduğumda bu ne saçmalık demiştim düşünsene daha az toz olsun diye bildiğin mobilyalara pamukla vazelin sürüyorlarmış..
dokunduğunda nasıl bir his oluyor bilmiyorum ama salonumu bile bile yağlamak çok saçma geldi bana toz almayamı üşeniyorlar yani :skandal:
Mobilyayı duyunca ben de çok şaşırdım 😅

6 yaşında 1. Sinifa başlayacak zaten.
5 yaşında anaokuluna giderler inşallah seneye virüs de bitmiş olur da gönlü rahat yollariz
Ah canım inşallah ama hiç bitecek gibi durmuyor bakalım ne olacak sözde benim planlarım arasında bu sene belli bir saatlerde yollamaktı küçük yaşta Kuran eğitimi ve İngilizce dilini öğrenmesini istiyorum

Günün raporuyla geldim 😍

*10032 adim

*45 sayfa kitap okudum

*Namazlar aksatilmadi (bu konu önemli yeni basladigim icin henuz tam bi aliskanlik kivaminda degil malesef)

*3 bölüm dizi izledim

*Salon supuruldu

*Alisveris yaptim giyim ihtiyacim vardi

*haftaya 4 sinavim var, biri bitti sayilir.

Kirik kolla bu kadar 😍

Ah canım inşallah ama hiç bitecek gibi durmuyor bakalım ne olacak sözde benim planlarım arasında bu sene belli bir saatlerde yollamaktı küçük yaşta Kuran eğitimi ve İngilizce dilini öğrenmesini istiyorum
Ayyy bende çok istiyorum dini eğitimi küçük yaştan öğrenmesini.

Günün raporuyla geldim 😍

*10032 adim

*45 sayfa kitap okudum

*Namazlar aksatilmadi (bu konu önemli yeni basladigim icin henuz tam bi aliskanlik kivaminda degil malesef)

*3 bölüm dizi izledim

*Salon supuruldu

*Alisveris yaptim giyim ihtiyacim vardi

*haftaya 4 sinavim var, biri bitti sayilir.

Kirik kolla bu kadar 😍
Maşallah sana ya.
Şimdi ettiğin dualar o kadar kabul olur ki senin.
İnsan ibadetin baslarindayken bambaşka bir lezzet alır ve çok güzel bir ihlasla ibadetlerini yapar. Bize de bol bol dua et.
Özellikle de bana olur mu ?

X